Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Grand Hotel Kielce

Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce
www.grandhotelkielce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Domagała 697 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Grand Hotel Kielce

Hotel na konferencje w Kielcach zyskał klub muzyczny

Data aktualności: 29-07-2013

 • Hotel na konferencje w Kielcach zyskał klub muzyczny - Best Western Grand Hotel Kielce
  Kielecki hotel uruchomił nowy klub muzyczny, który jest czynny zarówno dla gości hotelu, uczestników odbywających się w nim konferencji, jak również osób z zewnątrz.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informuje "Echo Dnia:, Właściciel hotelu planuje organizować w lokalu regularne imprezy. Klub może zostać również wynajęty na prywatne potrzeby. Na chwilę obecną Klub nie ma jeszcze nazwy. Konkurs na jej stworzenie potrwa do końca sierpnia 2013 r.
   
  Best Western Grand Hotel Kielce posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 1,1 tys. mkw. Po połączeniu z foyer pomieszczenia są w stanie pomieścić do 1 tys. osób. Wielofunkcyjność sal, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa pozwala na organizację zarówno kameralnych szkoleń jak i dużych międzynarodowych konferencji. Hotel dysponuje 150 pokojami dla gości, w tym 4 apartamentami. W obiekcie znajdują się również: dwie restauracje, kawiarnia, Pasaż Zielony z eleganckim zakładem fryzjerskim i ekskluzywnymi butikami odzieżowymi, gabinet odnowy biologicznej oraz night club i kasyno.