Trwa rozbudowa i modernizacja Grand Hotelu Best Western w Kielcach. Już we wrześniu br. hotel świadczyć będzie usługi na czterogwiazdkowym poziomie i zaoferuje dodatkowych 700 mkw. przestrzeni konferencyjnej.

Nowe sale konferencyjne w Kielcach

W kieleckim Grand Hotelu należącym do sieci Best Western trwa rozbudowa centrum wystawienniczo-eventowego, które będzie mierzyć aż 1800 mkw. i jednorazowo pomieści nawet 1000 osób. W ten sposób Best Western Grand Hotel będzie dysponował największym zapleczem konferencyjnym w regionie. Przestrzeń będzie można podzielić na mniejsze sale za pomocą ścian przesuwnych. W ten sposób będzie można organizować mniejsze konferencje czy szkolenia oraz duże kongresy bądź wystawy. Dodatkowo, w hotelu pojawi się winda umożliwiająca przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów na potrzeby prezentacji, np. samochodów.  

Eventy w pobliżu Gór Świętokrzyskich

Co więcej, Best Western Grand Hotel zaoferuje swoim gościom możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych lub pikników w plenerze. Zaledwie kilka kilometrów od hotelu znajduje się 8500 mkw. terenu zielonego położonego nieopodal Gór Świętokrzyskich, który należy do hotelu. Prace modernizacyjne hotelu objęły również część noclegową, która podniesie swój standard z trzech gwiazdek na cztery. Ta część hotelu będzie dostępna dla gości już w kwietniu br. Poza opisanym wcześniej zapleczem konferencyjnym, oferta Best Western Grand Hotel to 118 pokoi i 4 apartamenty, klub muzyczny, mogący pomieścić 300 osób, kasyno, gabinet odnowy biologicznej, salę fitness oraz pasaż handlowo-usługowy.