Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blue Diamond hotel Active SPA

Nowa Wieś 414, 36-001 Rzeszów
www.bluediamondhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agata Ostrowska Manager ds. Sprzedaży 69265...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Blue Diamond hotel Active SPA

Otwarty czterogwiazdkowy hotel w województwie podkarpackim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarty czterogwiazdkowy hotel w województwie podkarpackim - Blue Diamond hotel Active SPA

  5 października oficjalnie otwarty został Hotel Blue Diamond.

   

   

   

   

   

   

   


  Nowy hotel o standardzie czterech gwiazdek zainaugurował swoją działalność oficjalnym przyjęciem z udziałem władz miasta. Czterogwiazdkowiec powstał w sąsiedztwie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Nowej Wsi, w województwie podkarpackim. Obiekt znajduje się na trasie Rzeszów - Lublin, zaledwie 1 km od lotniska w Jasionce, co z pewnością ułatwi dojazd do hotelu turystom, którzy wybrali transport lotniczy.

   

  Blue Diamond to jeden z najnowcześniejszych obiektów hotelowych w tej części kraju.


  Do dyspozycji gości hotel oddał 51 pokoi, w tym 27 standardowych pokoi dwuosobowych, 15 pokoi o podwyższonym standardzie, 3 standardowe pokoje jednoosobowe, 4 luksusowe apartamenty oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Razem 167 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje zostały nowocześnie i bogato wyposażone.


  Hotel przygotowany został również pod kątem gości biznesowych.  Na potrzeby szkoleń i konferencji zaprojektowane zostały sale konferencyjne, które pomieszczą do 200 uczestników. Sale mogą być dzielone lub łączone w zależności od wymagań. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt, w tym Internet oraz wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Hotel zapewnia również obsługę w zakresie gastronomi. Goście korzystać mogą ze specjalnych pakietów kawowych oraz  obiadowych. Hotel dysponuje też innymi możliwościami, które również wpisują się w potrzeby gości biznesowych.

   

  Dopełnieniem strefy biznesu jest strefa rozrywki. W samym hotelu jest kilka miejsc, które można idealnie wykorzystać do błogiego wypoczynku lub zabawić się na tzw. imprezie firmowej.


  W hotelu znajduje się także zaplecze wellness & spa, gdzie zaznać można relaksu po ciężkim dniu.

   


  źródło: http://www.bluediamondhotel.pl