Świetny wybór dla organizatorów konferencji z województwa podkarpackiego. Jeśli szukasz miejsca na elegancki bankiet, profesjonalną konferencję czy sprawnie przeprowadzone szkolenie, hotel Blue Diamond jest dla iebie.

Blue Diamond Hotel Active Spa w Rzeszowie to obiekt bardzo nowoczesny, przyjazny i profesjonalnie przygotowny do organizacji różnego rodzaju eventów: konferencji, szkoleń, a także wyjazdów integracyjnych. Jego lokalizacja ułatwia dojazd gościom biznesowym – zaledwie 4 km do lotniska w Jesionce i 6 km do centrum miasta – i sprawia, że hotel Blue Diamond jest bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzenia okolicy m.in. przepięknego zamku w Łańcucie. Jednak i na miejscu można efektywnie wypocząć. Hotel oferuje bogatą strefę rekreacyjną, a restauracja hotelowa serwuje naprawdę dobre jedzenie.

Hotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventy

Sale konferencyjne w Rzeszowie

Hotel Blue Diamond dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Połączone w całość pomieszczą 220 osób w ustawieniu teatralnym na 250 mkw. Każda z osobna pomieści między 60 a 130 osób w tym samym ustawieniu. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w najnowszy sprzęt audiowizualny, indywidualne panele sterowania oświetleniem i temperaturą oraz szybki dostęp do Internetu. Sale urządzone są skromnie, ale z charakterem. Wyraziste kolory i geometryczne wzory na ścianach nadają im odważnego wyrazu.

Hotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventyHotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventy

Catering na przyjęcia i konferencje przygotowywany jest przez restaurację hotelową, która w cieszy się dobrą sławą w tym regionie. Serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej w bardzo nowoczesnym wydaniu. To, co wyróżnia restaurację Simple to autorskie menu, wołowina Galloway (jedyna w regionie!), wybór win z całego świata oraz pieczywo wypiekane na miejscu. Co więcej, poszukiwacze atrakcji dla swoich biznesowych gości mogą skorzystać z opcji zorganizowania pokazu live cooking lub warsztatów kulinarnych. Sala restauracyjna jest ponadto przygotowana doskonale do organizacji eleganckich bankietów.

Relaks w spa i udane wyjazdy integracyjne

Blue Diamond oferuje 51 pokoi dla ponad 140 osób: standardowe, Premium oraz luksusowe apartamenty z pokojami kąpielowymi zamiast zwykłych łazienek. Wszystkie komfortowe i przestronne. Przystosowane nie tylko do odpoczynku, ale i do pracy.

Hotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventy

A propos odpoczynku, oferta hotelu Blue Diamond nie kończy się na restauracji i wygodnych pokojach. W hotelu znajduje się strefa rekreacyjna, na którą składa się jedyny w Polsce basen z wbudowanym drink barem, a także kompleks saun i łaźni, tepidarium, czyli sala wypoczynkowa z ciepłą wodą, oraz siłownia. Istnieje również możliwość skorzystania z usług hotelowych gabinetów spa.

Hotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventyHotel Blue Diamond Rzeszów sale konferencyjne konferencje eventy

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu jest kompleks sportowo-rekreacyjnego, który może stanowić miejsce rozrywki dla gości konferencyjnych. Ponadto, w okolicy mnóstwo tras rowerowych oraz pieszych, cisza i zieleń. Słowem - aura idealna i na odpoczynek, i na pracę w skupieniu podczas szkolenia lub konferencji.