Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Bydgoszcz

Jagiellońska 59, 85-027 Bydgoszcz
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-bydgoszcz

Skontaktuj się z obiektem

52 58...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Campanile Bydgoszcz

Nowo otwarty hotel Campanile w Bydgoszczy zaprasza na konferencje

Data aktualności: 22-07-2013

 • Nowo otwarty hotel Campanile w Bydgoszczy zaprasza na konferencje - Campanile Bydgoszcz
  W należącym do Louvre Hotels Group i posiadającym dwie sale konferencyjne bydgoskim obiekcie można już organizować szkolenia, konferencje i warsztaty.
   
   
   
   
   
   
   
  Składający się ze 117 pokoi jotel Campanile Bydgoszcz jest 10. obiektem sieci na terenie Polski. Trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy ul. Jagiellońskiej. Oprócz pokoi, w hotelu powstała restauracja, bar oraz dwie sale konferencyjne, z możliwością dowolnej aranżacji i połączenia. Ich łączna przestrzeń stanowi 100 mkw. Każda sala posiada sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie) oraz dodatkowe wyposażenie dostępne na życzenie (drukarka, flipchart). W podziemiach budynku znajduje się duży, przestronny parking,