Jest to pierwszy w Bydgoszczy hotel należący do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Został zaprojektowany w oparciu o standardy nowej generacji marki Campanile, oferujące nowoczesne ergonomiczne rozwiązania.

Od 15 lipca sieć Campanile zaprasza pierwszych gości do swojego hotelu w Bydgoszczy. Hotel zlokalizowany jest w centrum przy ul. Jagiellońskiej 59, w niewielkiej odległości od najważniejszych punktów i zabytków miasta. Takie położenie umożliwia gościom łatwą komunikację z centrum biznesowym Bydgoszczy, największymi placówkami handlowymi, instytucjami kultury i ośrodkami sportu. Blisko położone tereny zielone nad rzeką Brdą zachęcają do uprawiania joggingu. Największe tereny rekreacyjno-sportowe w Myślęcinku znajdują się 5 km od hotelu, a Stare Miasto z unikalnymi zabytkami i malowniczą Wyspą Młyńską leży w odległości 2 km.

Hotel w swojej ofercie posiada 117 pokoi dwuosobowych, restaurację, lobby bar, dwie sale konferencyjne oraz parking. Hotel Campanile*** wyróżniają ergonomiczne pokoje, w każdym zestaw do samodzielnego przygotowania kawy lub herbaty, a także łazienki z funkcją relaksacyjną prysznica.

- Hotel Campanile Bydgoszcz to nasza najnowsza inwestycja i tym samym przedsięwzięcie, na którym najmocniej się obecnie skupiamy – powiedział Tomasz Szyszka, dyrektor ds. sprzedaży na Polskę i Litwę Louvre Hotels Group. – Już od połowy lipca goście planujący pobyt w Bydgoszczy będą mogli rezerwować miejsca w nowym hotelu. Jestem przekonany, że będzie to ich ulubione miejsce, do którego chętnie będą wracać.

Campanile Bydgoszcz jest już dziesiątym hotelem tej marki w Polsce. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Placówki sieci wyróżniają się atrakcyjnymi cenami przy wysokim standardzie.