Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Bydgoszcz

Jagiellońska 59, 85-027 Bydgoszcz
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-bydgoszcz

Skontaktuj się z obiektem

52 58...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Campanile Bydgoszcz

Natalia Kukowska nową dyrektor hotelu Campanile w Bydgoszczy

Data aktualności: 04-08-2015

  • Natalia Kukowska nową dyrektor hotelu Campanile w Bydgoszczy - Campanile Bydgoszcz

    Trzygwiazdkowy hotel Campanile Bydgoszcz oferujący 59 pokoi oraz dwie sale konferencyjne ma nową dyrektor generalną. Stanowisko to od 1 lipca br. obejmuje Natalia Kukowska.

     

    Natalia Kukowska dotąd w Campanile Bydgoszcz pełniła funkcję zastępczyni dyrektora. Po roku na tym stanowisku została dyrektor generalną obiektu. Wcześniej zdobywała doświadczenie na stanowiskach operacyjnych w restauracjach hotelowych i na recepcjach hoteli w Polsce i za granicą oraz na stanowiskach menadżerskich. Przede wszystkim zajmowała się obszarem HR, audytów wewnętrznych oraz standardami sieci hotelowych Intercontinental Hotels Group - jej poprzedniego pracodawcy - oraz obecnego, Louvre Hotels Group.

    Hotel Campanile w Bydgoszczy to typowy obiekt biznesowy. Trzygwiazdkowiec oferuje 59 pokoi dwuosobowych, restaurację hotelową coraz dwie sale konferencyjne mogące pomieścić jednocześnie 80 osób. Jego położenie – w centrum miasta z dobrą komunikacją z lotniskiem – świadczy również o tym, że został on stworzony z myślą o wydarzeniach o charakterze biznesowym.