Trzygwiazdkowy hotel Campanile Bydgoszcz oferujący 59 pokoi oraz dwie sale konferencyjne ma nową dyrektor generalną. Stanowisko to od 1 lipca br. obejmuje Natalia Kukowska.

Natalia Kukowska dotąd w Campanile Bydgoszcz pełniła funkcję zastępczyni dyrektora. Po roku na tym stanowisku została dyrektor generalną obiektu. Wcześniej zdobywała doświadczenie na stanowiskach operacyjnych w restauracjach hotelowych i na recepcjach hoteli w Polsce i za granicą oraz na stanowiskach menadżerskich. Przede wszystkim zajmowała się obszarem HR, audytów wewnętrznych oraz standardami sieci hotelowych Intercontinental Hotels Group - jej poprzedniego pracodawcy - oraz obecnego, Louvre Hotels Group.

Hotel Campanile w Bydgoszczy to typowy obiekt biznesowy. Trzygwiazdkowiec oferuje 59 pokoi dwuosobowych, restaurację hotelową coraz dwie sale konferencyjne mogące pomieścić jednocześnie 80 osób. Jego położenie – w centrum miasta z dobrą komunikacją z lotniskiem – świadczy również o tym, że został on stworzony z myślą o wydarzeniach o charakterze biznesowym.