Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia
http://www.courtyardgdynia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Nałęcz Sales & Marketing Director 058 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Konferencje w gdyńskim Courtyard by Marriott już od maja tego roku

Data aktualności: 03-02-2015

 • Konferencje w gdyńskim Courtyard by Marriott już od maja tego roku - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

  Wokół hotelu Courtyard by Marriott będącego częścią jednej z największych inwestycji na terenie Trójmiasta – Gdynia Waterfront, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Obiekt wraz z zapleczem konferencyjnym ma być oddany do użytku gości z początkiem maja.

   

  W skład wielofunkcyjnego kompleksu budynków Gdynia Waterfront wejdą nie tylko – oddane w pierwszej kolejności – hotel i biurowiec, ale i powierzchnie mieszkalne oraz centrum handlowe. Powstający na terenie drugiego co do wielkości miasta Pomorza (pomiędzy centrum Gemini a Sea Towers) zespół budynków zajmie powierzchnię 90 tys. mkw.

   

  Nowy obiekt konferencyjny w nadmorskiej aglomeracji

   

  Ośmiopiętrowy hotel Courtyard by Marriott nie tylko będzie mógł się pochwalić zapleczem noclegowym w postaci ponad 200 pokoi, ale i centrum konferencyjnym o powierzchni 1100 mkw., restauracją z widokiem na Basen Prezydenta, a także znajdującym się na czwartym piętrze tarasem widokowym. Podziemia hotelu i biurowca zostaną przeznaczone na miejsca parkingowe, których powstanie blisko 110. Operatorem hotelu Courtyard by Marriott będzie firma Scandinavian Hospitality Management.