Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia
http://www.courtyardgdynia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Nałęcz Sales & Marketing Director 058 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Gdyńskim Marriottem pokieruje Joanna Stachowiak-Szczotko

Data aktualności: 17-02-2015

 • Gdyńskim Marriottem pokieruje Joanna Stachowiak-Szczotko - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

  Wybrano już dyrektora powstającego jako część kompleksu Gdynia Waterfront hotelu Courtyard by Marriott. Została nim Joanna Stachowiak-Szczotko, która dotychczas zarządzała obiektem sieci Marriott znajdującym się na Lotnisku Chopina w Warszawie.

   

  Joanna Stachowiak-Szczotko rozpoczęła swoją przygodę z hotelarstwem pracując na recepcji pięciogwiazdkowego Radisson SAS w Szczecinie. W 2004 roku wyjechała na 4 lata za granicę, gdzie pełniła funkcje kierownicze w brytyjskim The Water’s Edge Hotel w Jersey. Po powrocie do kraju objęła stanowisko zastępcy dyrektora generalnego hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (zobacz obiekt), a następnie – jak dyrektor generalny – zarządzała warszawskim Courtyard by Marriott Warsaw Airport (zobacz obiekt). Teraz będzie pierwszym dyrektorem dopiero co powstałego w Gdyni Marriottu, którego oficjalne otwarcie planowe jest na maj 2015.

   

  Nowy obiekt konferencyjny na terenie Trójmiasta

   

  Gdyński Courtyard by Marriott ma być częścią nowej inwestycji wdrażanej na terenie miasta  – powstającego pomiędzy Sea Towers kompleksu Gdynia Waterfront, w skład którego wejdzie nie tylko hotel, ale i biurowiec PKO Bank Polski oraz część mieszkalna i usługowa, w tym kawiarnia i restauracja.

  Dziewięciokondygnacyjny obiekt Marriottu będzie zajmował ponad 11 tys. mkw., w tym 650 mkw. przeznaczonych będzie na powierzchnię konferencyjną. Największa sala – z widokiem na Basen Prezydenta – ma mieć powerzchnię 500 mkw. i będzie można podzielić ją na cztery mniejsze. Hotel ma również zapewnić klientom biznesowym zaplecze cateringowe.

  Do użytku gości oddanych zostanie 201 pokoi, z których w większości rozciągać się będzie widok na Morze Bałtyckie. Na parterze znaleźć ma się restauracja z barem oraz recepcja, zaś wspólny dla biurowca i hotelu podziemny parking ma pomieścić ok. 120 samochodów.

   

  Operatorem ruszającego w maju hotelu Courtyard Gdynia Waterfront jest  firma Scandinavian Hospitality Management.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: