Nie latem, jak pierwotnie zapowiadano, a dopiero jesienią 2014 r. zostanie otwarty nowy hotel konferencyjny w Opolu.

Hotel DeSilva Opole znajduje się w centrum miasta, przy nabrzeżu Kanału Młynówka. Będzie to jedyny czterogwiazdkowy obiekt w Opolu.

Czterogwiazdkowe konferencje w Opolu

Hotel odda do dyspozycji organizatorów spotkań 4 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 310 mkw. Pomieszczenia będą posiadały dostęp do światła dziennego i zostną wyposażone w rzutniki LCD, ekrany, flipcharty oraz szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Przez cały czas trwania spotkania jego uczestnicy będą mogli korzystać z baru kawowego, w którym oprócz gorących i zimnych napojów oferowane będą ciasta własnego wypieku. Uczestnikom konferencji hotel zaproponuje lunch z napojami bezalkoholowymi oraz specjalne ceny wynajmu pokoi.

Komfortowe zaplecze dla uczestników konferencji i szkoleń

Hotelowa restauracja z otwartą kuchnią to miejsce, który pomieści 74 gości. W lokalu serwowane będą śniadania w formie bufetu oraz kuchnia polska i śródziemnomorska a la carte. Tuż obok działać będzie bar z kominkiem, biblioteczką z gazetami i dużym ekranem telewizyjnym. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 218 miejsc noclegowych w 111 pokojach, w tym trzech obszernych apartamentach typu Suite. Goście będą mogli korzystać ze strefy Spa i Wellness.