Pierwszy czterogwiazdkowy obiekt marki Premium działający w ramach sieci DeSilva zostanie otwarty w Opolu z początkiem października 2014 r.

W obiekcie znajdzie się 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 260 mkw. Dzięki zastosowaniu w nich ścian mobilnych możliwa będzie łatwiejsza aranżacja przestrzeni. Pomieszczenia będą posiadały dostęp do światła dziennego i zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Nie zabraknie w nich również bezprzewodowego dostępu do Internetu. W czasie odbywających się w hotelu spotkań ich uczestnicy będą mogli skorzystać z baru kawowego, a w przerwach - z hotelowej restauracji, która będzie serwowała dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej a la carte.

Czterogwiazdkowe konferencje i noclegi w Opolu

Hotel DeSilva Premium Opole będzie posiadał 109 pokoi, w tym 55 z dużym, podwójnym łóżkiem typu King oraz 44 pokoje typu Twin z dwoma osobnymi łóżkami. Do dyspozycji gości zostaną również oddane dwa apartamenty z sypialnią i łazienką, pokojem dziennym z rozkładaną sofą i oddzielną toaletą. Wszystkie znajdujące się w obiekcie pokoje zostaną wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację i szybki, bezprzewodowy Internet. W hotelu znajdą się również bar z biblioteczką oraz strefa spa wellness.