Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

DoubleTree by Hilton Łódź podsumowuje pierwszy rok działalności

Data aktualności: 16-09-2014

 • DoubleTree by Hilton Łódź podsumowuje pierwszy rok działalności - DoubleTree by Hilton Łódź
  W ciągu dwunastu miesięcy obecności na rynku łódzki hotel stał się obiektem kierującym swoją ofertę głównie do klientów sektora turystyki biznesowej oraz pracowników korporacji.

  DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, w którym często odbywają się wydarzenia biznesowe i konferencje organizowane przez banki, firmy ubezpieczeniowe oraz przedsiębiorstwa działające w branży motoryzacyjnej, medycznej i farmaceutycznej. - Po roku działalności jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasz hotel jest zdecydowanie obiektem konferencyjnym - przyznaje Joanna Płauszewska-Deka, dyrektor sprzedaży i marketingu DoubleTree By Hilton Łódź. - Naszym głównym atutem jest lokalizacja w centrum Polski, duży parking oraz hale, które dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dlatego postanowiliśmy zrewitalizować i dołączyć do naszej oferty kolejne hale należące niegdyś do Wytwórni Filmów Fabularnych - dodaje.
   
  - Dobre wyniki, jakie osiągnęliśmy w ciągu minionego roku, świadczą o tym, że ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku turystyki biznesowej w Polsce – komentuje Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. - W ciągu kilkunastu miesięcy regularnie otrzymywaliśmy pozytywny feedback od osób korzystających z usług naszego obiektu. Goście chwalili profesjonalizm obsługi hotelowej, wysoką jakość serwowanej kuchni, dodatkowe udogodnienia oraz elegancję wnętrz - przyznaje.
   
  W ciągu pierwszego roku działalności hotel DoubleTree by Hilton Łódź gościł blisko 40 tysięcy osób z Polski i z zagranicy. Prawie 82 tysiące osób miało okazję spróbować świetnej kuchni w restauracji Four Colors, Golden Barze oraz podczas eventów, organizowanych w hotelu. W cieszącej się dużą popularnością hotelowej strefie SPA & Health Club wykonanano blisko 2,5 tysiąca zabiegów.
   
  Znajdujący się na terenie kompleksu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych hotel DoubleTree by Hilton Łódź dysponuje rozbudowanym centrum konferencyjnym, w którego skład wchodzi osiem sal konferencyjnych, sala balowa oraz boardroom. Razem z przylegającymi do niego odnowionymi halami kongresowymi i Kinem 3D Wytwórnia obiekt oferuje 4,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.