IV edycja konkursu Best Hotel Award okazała się szczęśliwa dla łódzkiego hotelu DoubleTree by Hilton. Obiekt otrzymał podwójne wyróżnienie: pierwsze miejsce w kategorii dla najlepszego hotelu w Łodzi oraz trzecie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie „Premiera Roku”. 

O zwycięzcach plebiscytu Best Hotel Award 2014, którego organizatorem jest firma Global Hotels Travels oraz wydawca portali rezerwuje.pl i rezerwuje.com, decydują goście hotelowi poprzez głosowanie. Nagrody przyznawane są w kategoriach regionalnych i ogólnopolskich, a z kolei te rozróżnione są na dwie podkategorie - hotele jedno-, dwu- i trzygwiazdkowe oraz hotele cztero- i pięciogwiazdkowe. Dla hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi to nie jest pierwszy sukces branżowy. Zdobył on m.in. tytuł najlepszego nowego hotelu w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie magazynu Eurobuild CEE, nagroda I stopnia w konkursie „Budowa Roku 2013” czy nagrodę Prime Property Prize 2013 jako najlepszego hotelu w województwie łódzkim.  

- Nagroda Best Hotel Award 2014 jest dla nas szczególnie ważna, tym bardziej, że o jej przyznaniu decydują ci, na których opinii zależy nam najbardziej, a więc goście hotelu – mówi Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź.  

Plebiscyt objęty był Honorowym Patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezesa Polskiej Izby Turystyki.  

DoubleTree by Hilton Łódź sale konferencyjneDoubleTree by Hilton Łódź sale konferencyjne  

Sale konferencyjne w Łodzi

Hotel DoubleTree by Hilton funkcjonuje od lipca 2013 r. Jego lokalizacja w środku miasta gwarantuje dogodny dojazd i ułatwiony dostęp do lokalnych atrakcji. Hotel dysponuje pokaźnym zapleczem konferencyjnym składającym się z ośmiu sal konferencyjnych, sali balowej oraz boardroomu. Konferencje i eventy w hotelu organizowane są także w czterech halach kongresowych oraz sali kinowej. Łącznie, przestrzeń przeznaczona na kongresy i konferencje w hotelu zajmuje 4500 mkw. Ponadto, w hotelu znajduje się 200 pokoi, apartamentów, apartament prezydencki, restauracja, bar, spa oraz health club.