Położony w centrum Łodzi hotel DoubleTree by Hilton został wyróżniony tytułem Traveller’s Choice przyznawanym przez użytkowników portalu TripAdvisor, plasując się tym samym wśród najlepszych hoteli na świecie. Czterogwiazdkowy obiekt dysponuje ekskluzywnymi pokojami, luksusową restauracją oraz bogatym zapleczem konferencyjnym.

Łódzki DoubleTree by Hilton otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepsze Hotele” – aż 216 na 230 użytkowników największego serwisu turystycznego TripAdvisor uznało obiekt za doskonały lub bardzo dobry, przyznając mu tym samym miano jednego z najlepszych na świecie. Takim tytułem może się poszczycić zaledwie 1 proc. hoteli znajdujących się w katalogu portalu. To już 13 edycja konkursu organizowanego przez TripAdvisor, w którym najbardziej atrakcyjne obiekty wybierane są w oparciu o oceny wystawiane przez użytkowników. Znajdujący się w sercu miasta DoubleTree by Hilton już po raz kolejny został uhonorowany prestiżowym tytułem „jednego z najlepszych”.  

Czterogwiazdkowe konferencje w Łodzi

Dla klientów poszukujących obszernego zaplecza konferencyjnego w centralnej części kraju, łódzki DoubleTree by Hilton oddaje do użytku 15 sal, 3 przestronne hale, boardroom oraz kino 3D zajmujących łącznie z foyer powierzchnię blisko 4600 mkw., z największym pomieszczeniem mieszczącym 1020 osób. Hotel dysponuje również 200 pokojami w wysokim standardzie przeznaczonym dla ok. 400 gości, a także restauracją z barem, basenem z jacuzzi i sauną oraz salą fitness z siłownią.