Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Kraków Kazimierz

Krakowska 28, 31-062 Kraków
http://www.goldentulip.com/pl/hotels/golden-tulip-krakow-kazimierz

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Golden Tulip Kraków Kazimierz

Na krakowskim Kazimierzu powstał nowy hotel konferencyjny

Data aktualności: 31-05-2016

  • Na krakowskim Kazimierzu powstał nowy hotel konferencyjny - Golden Tulip Kraków Kazimierz

    Już niebawem, bo 1 lipca br. zostanie otwarty kolejny obiekt konferencyjny na Kazimierzu w Krakowie. Golden Tulip Kraków Kazimierz będzie piątym hotelem tej marki w Polsce i drugim w tym mieście.

     

    Nowy obiekt grupy Louvre Hotels Group powstał w zabytkowej części miasta na terenie między ulicami Krakowską i Bożego Ciała. Inwestorem jest spółka FHM. Otwarcie czterogwiazdkowego Golden Tulip planowane jest na 1 lipca br. Obiekt zaoferuje 139 pokoi w trzech różnych standardach, w pełni wyposażoną salę konferencyjną dla 100 osób, całodobową recpeję oraz fitness room. Co więcej, w hotelu funkcjonować będzie restauracja Estragon, serwująca dania kuchni polskiej oraz lobby bar Strong Gold Bar&Lobby. Goście będą mogli korzystać z parkingu podziemnego. Na terenie hotelu znajduje się również plac zabaw. Obiekt znajduje się w niedużej odległości od Dworca Głównego PKP i 15 km od Lotniska Balice. Ponieważ z lotniska w Katowicach do Krakowa prowadzi autostrada to i stamtąd nietrudno tu dojechać. Louvre Hotels Group zrealizowała w Krakowie m.in. czterogwiazdkowy Golden Tulip City Center przy ul. Łobzowskiej i hotel Campanile.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: