Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Kraków Kazimierz

Krakowska 28, 31-062 Kraków
http://www.goldentulip.com/pl/hotels/golden-tulip-krakow-kazimierz

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Golden Tulip Kraków Kazimierz

Nowe sale konferencyjne w Krakowie - Golden Tulip otwarty

Data aktualności: 15-07-2016

 • Nowe sale konferencyjne w Krakowie - Golden Tulip otwarty - Golden Tulip Kraków Kazimierz

  Na krakowskim Kazimierzu 1 lipca otwarty został kolejny obiekt konferencyjny. To gratka dla poszukiwaczy przestrzeni na kameralne konferencje w urokliwych i dobrze skomunikowanych miejscach. Czterogwiazdkowy Golden Tulip Kraków Kazimierz to piąty hotele tej marki w Polsce i drugi w tym mieście.


  Ten niewielki obiekt mieści się w zabytkowej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Barbakanu, między ulicami Krakowską i Bożego Ciała. Znajduje się w niedużej odległości od Dworca Głównego PKP i 15 km od lotniska Balice. Nietrudno tu również dojechać z Katowic, gdyż od lotniska w Pyrzowicach do Krakowa prowadzi autostrada.

   

  Nowe sale konferencyjne w Krakowie

   

  Hotel oferuje w pełni wyposażoną salę konferencyjną dla 100 osób. W ofercie jest także 275 miejsc noclegowych w 139 pokojach o zróżnicowanym standardzie. W obiekcie funkcjonują dwie restauracje: Estragon, serwująca dania kuchni polskiej oraz lobby bar Strong Gold Bar&Lobby. Oprócz tego do dyspozycji gości pozostaje całodobowo otwarta recepcja, podziemny parking, fitness room oraz plac zabaw.

   

  Czteropiętrowy Golden Tulip Kraków Kazimierz to nowy obiekt grupy Louvre Hotels Group, która zrealizowała w Krakowie - czterogwiazdkowy Golden Tulip City Center  przy ul. Łobzowskiej (zobacz) oraz Campanile Kraków (zobacz).

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: