Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grape Town Hotel

al. Wojska Polskiego 79, 65-762 Zielona Góra
http://grapetownhotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Grape Town Hotel

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Konferencje i relaks w zacisznym hotelu Wellstreet w Zielonej Górze

Data aktualności: 21-10-2014

 • Konferencje i relaks w zacisznym hotelu Wellstreet w Zielonej Górze - Grape Town Hotel

  Hotel Wellstreet położony jest w części miasta, której nazwa mówi sama za siebie – to zielonogórskie Zacisze. To spokojne komfortowe miejsce, w którym nic nie zakłóci ani konferencji czy spotkania biznesowego, ani relaksującego pobytu z rodziną.


  Sale konferencyjne w województwie lubuskim

   

  W hotelu Wellstreet, położonym w największym z miast tworzących tzw. lubuskie trójmiasto, znajdują się trzy sale konferencyjne: sala Alaska o wielkości 203 mkw., sala California o powierzchni 84 mkw. i sala Washington o wielkości 32 mkw. Każdą z nich można zaaranżować w taki sposób, by był on optymalny na potrzeby danej konferencji. Sala Alaska w ustawieniu kinowym mieści 240 gości, a w bankietowym 168. Salę Alaska można połączyć z restauracją – wówczas otrzymamy powierzchnię 447 mkw., która w ustawieniu kinowym pomieści 500 gości i 276 na bankiecie.

   

  Sala California stwarza możliwość zorganizowania konferencji dla 110 osób w ustawieniu kinowym, 60 w ustawieniu bankietowym. Najmniejsza sala - Washington – to miejsce dla 48 osób w ustawieniu kinowym i 12 przy wspólnym stole.

  Każda sala jest w pełni wyposażona oraz klimatyzowana. Możliwe jest całkowite zaciemnienie sali, skorzystanie z nagłośnienia stacjonarnego, mikrofonów bezprzewodowych, rzutnika slajdów, rzutnika multimedialnego, flipcharta, mównicy, sceny, Internetu oraz szatni. W razie potrzeby pomocy chętnie udzieli obsługa techniczna. Ponadto na terenie obiektu znajduje się parking dla 110 aut i 6 samochodów ciężarowych. 


  Komfort zakwaterowania i kuchnia fusion

   

  Hotel Wellstreet oferuje 63 komfortowe pokoje (w tym 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), 2 specjalne pokoje dla zakochanych oraz 4 apartamenty. To łącznie 120 miejsc noclegowych z możliwością 60 dostawek. W każdym z pokoi poza podstawowym wyposażeniem znajduje się sejf wielkości laptopa oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  Wyżywienie w hotelu Wellstreet zapewnia restauracja QRestaurant, której menu jest połączeniem kuchni fusion z tradycją kuchni polskiej. Restauracja sprawdzi się nie tylko na biznesowy lunch, czy romantyczną kolację, ale również na firmowny bankiet czy imprezę okolicznościową. Ponadto warto skorzystać z Ogrodu Zimowego, rozciągającego się wzdłuż restauracji. Tam, bez względu na pogodę i porę roku, można cieszyć się pięknem otaczającej natury. Restauracja pomieści jednorazowo 200 gości, natomiast Ogród Zimowy - 24.


  Relaks, sport, spa – czyli atrakcje dla uczestników spotkań


  Oferta hotelu Wellstreet jest tak szeroka, że z pewnością zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek. Kort do squasha z możliwością wypożyczenia specjalistycznego sprzętu i treningu pod okiem trenera, kort tenisowy, 8 w pełni skomputeryzowanych torów do bowlingu, basen, aerobik oraz fitness wraz z nowoczesną salą cardio to szeroki wachlarz możliwości, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

  Po wysiłku dobrze jest się zregenerować. W hotelu Wellstreet można liczyć na całą gamę usług SPA. Tym razem to nie tylko masaże, sauny i zabiegi pielęgnacyjne, ale również tzw. Strefa Zimna, w której znajduje się grota lodowa, grota solna, czyli pomieszczenie z inhalacją solną oraz kriokomora wykorzystywana w ośrodkach rehabilitacyjno-leczniczych i gabinetach odnowy biologicznej, z której bezpieczne korzystanie zapewnia fizjoterapeuta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: