Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grape Town Hotel

al. Wojska Polskiego 79, 65-762 Zielona Góra
http://grapetownhotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Grape Town Hotel

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Hotel konferencyjny Wellstreet w Zielonej Górze szuka inwestora

Data aktualności: 03-12-2014

  • Hotel konferencyjny Wellstreet w Zielonej Górze szuka inwestora - Grape Town Hotel

    We wrześniu br. na zielonogórskim Zaciszu rozpoczął swoją działalność hotel konferencyjny Wellstreet. Niestety, po kilku miesiącach właściciele obiektu muszą go zamknąć i poszukują nowego inwestora.

     

    Wznowienie działalności hotelu warunkowane jest znalezieniem nowego inwestora. To obiekt, którego zaplecze konferencyjne i baza noclegowa liczy się oraz wyróżnia wysokim standardem na lokalnym rynku. Menadżer obiektu zapewnia, że koszt inwestycji nie jest wysoki. Czterogwiazdkowiec dysponuje 63 pokojami, trzema salami konferencyjnymi oraz restauracją, która także nadaje się do organizacji eventów i spotkań biznesowych. Ponadto hotel Wellstreet posiada własny parking oraz strefę bardziej lub mniej aktywnego wypoczynku, czyli spa, basen i fitness. O potencjale konferencyjnym obiektu pisaliśmy w naszym serwisie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: