Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie

Odrodzenia 28B, 59-300 Lubin
www.rcslubin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie

Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie prawie gotowa

Data aktualności: 17-12-2013

 • Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie prawie gotowa - Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie
  Na początku grudnia 2013 r. prezydent Lubina, radni i przedstawiciele Regionalnego Centrum Sportu wizytowali prace na budowie hali widowiskowo-sportowej. Wiadomo już, że obiekt zostanie oddany do użytku we wrześniu 2014 roku.
   
  Jak informuje główny wykonawca inwestycji, którym jest firma Skanska, prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obecnie wewnątrz obiektu prowadzone są prace wykończeniowe. Trwają też czynności związane z zagospodarowaniem terenu, powstają drogi wewnętrzne, place i chodniki. Ponadto wykonywany jest montaż instalacji wewnętrznych sanitarnych, elektrycznych oraz instalacji niskoprądowych.
   
  Nowoczesna hala na eventy na Śląsku
   
  Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie będzie mieć 20 metrów wysokości i 60 metrów szerokości. Będzie to najnowocześniejszy obiekt na Dolnym Śląsku, z zakresem usług sportowych i widowiskowych, skoncentrowanych w jednym miejscu. Łączny koszt budowy to 65 mln złotych.Obiekt powstaje dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
   
  Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie ma być gotowa w czerwcu 2014 roku. Jej oficjalne otwarcie zaplanowano na początek września 2014 r.