Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie

Odrodzenia 28B, 59-300 Lubin
www.rcslubin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie

Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie czeka na widzów

Data aktualności: 20-08-2014

 • Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie czeka na widzów - Hala widowiskowo-sportowa w Lubinie
  Pierwsze duże wydarzenie w nowej hali widowiskowo-sportowej odbyło się 16 sierpnia 2014 r. Były to zawody piłki ręcznej, odbywające się w ramach Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Oficjalna inauguracja działalności obiektu ma jednak nastąpić 27 sierpnia 2014 r.

  Wydarzeniem, którym lubińska hala oficjalnie rozpocznie działalność, będzie rozgrywany w niej w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego EuroBasket 2015 mecz Polska - Austria.
   
  Wielofunkcyjna hala na zawody, eventy i konferencje
   
  Hala widowiskowo-sportowa RCS w Lubinie to nowoczesny, wielofunkcyjny i w pełni klimatyzowany budynek przeznaczony do organizacji imprez sportowych i rozrywkowych. Obiekt został wyposażony w trybuny stałe dla 2098 osób oraz w trybuny składane dla 1580 osób. Przewidziano też 345 miejsc dla VIP-ów, w tym 36 miejsc w 4 lożach VIP-owskich. Hala posiada też 8 miejsc dla osób na wózkach inwalidzkich. Łącznie w obiekcie może może jednocześnie przebywać 3714 osób. Płyta hali ma powierzchnię ponad 1000 mkw. i zmieści ok. 700 osób na bankiecie zasiadanym.
   
  Jednym z elementów hali jest wielofunkcyjna sala konferencyjna, wyposażona w nagłośnienie, oświetlenie, wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pomieszczenie mieści od 21 do 63 osób i może być dzielone na trzy mniejsze sale.
   
  Rozbudowane zaplecze
   
  Oprócz głównej areny sportowej z boiskiem oraz zaplecza konferencyjnego w obiekcie znajdują się: część biurowa, 4 sale do gry w squasha, siłownia, gabinet odnowy biologicznej, sauna, restauracja oraz dwa parkingi - naziemny dla 254 samochodów i podziemny na 108 pojazdów. Znajdujący się nad wejściem do budynku telebim ma 100 mkw. powierzchni.