Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Herbarium Hotel & Spa

Chomiąża Szlachecka 2, 88-407 Chomiąża Szlachecka
www.herbariumhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Łempicki Sales&Marketing Manager Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Herbarium Hotel & Spa

Barbara Pawliczuk dyrektorem Herbarium Hotel & Spa

Data aktualności: 25-02-2014

 • Barbara Pawliczuk dyrektorem Herbarium Hotel & Spa - Herbarium Hotel & Spa
  Funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego Herbarium Hotel & Spa w Chomiąży Szlacheckiej koło Bydgoszczy, który otworzy się w kwietniu 2014 roku, pełni Barbara Pawliczuk.
   
  Ostatnio Barbara Pawliczuk zajmowała stanowisko dyrektora ds. marketingu i sprzedaży dwóch rzeszowskich hoteli jednocześnie - pięciogwiazdkowego Bristol Tradition & Luxury oraz czterogwiazdkowego gwiazdkowego Grand Hotel Rzeszów. Wcześniej pracowała w Grupie Anders, gdzie odpowiadała za organizację sprzedaży i promocję obiektów noclegowych wchodzących w skład grupy. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w biurach turystycznych.
   
  Pawliczuk z wykształcenia jest ekonomistką. Jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje w warszawskiej Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych.