Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Rzeszowski hotel z zapleczem na konferencje znów zmienił datę otwarcia

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rzeszowski hotel z zapleczem na konferencje znów zmienił datę otwarcia - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Znajdujący się przy centrum handlowym Millenium Hall obiekt pierwszych gości przyjmie ostatniego dnia maja 2012 roku.

   

   

   

   

   

     - Do końca kwietnia zamierzamy dokończyć rekrutację personelu, później rozpoczniemy intensywne szkolenia. Pierwszych gości zamierzamy przyjąć już 31 maja – mówi Agata Latańska, dyrektor sprzedaży Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

  To kolejna zmiana dotycząca daty otwarcia czterogwiazdkowego hotelu w stolicy województwa podkarpackiego. Początkowo Hilton Garden Inn Rzeszów miał zostać otwarty pod koniec 2011 r., jednak już w lutym 2012 roku w naszym serwisie informowaliśmy o tym, że hotel ruszy pod koniec kwietnia tego samego roku.

  Jak informują przedstawiciele sieci, w mieszczącym się na III i IV piętrze Millenium Hall hotelu znajdzie się 101 pokoi, restauracja, bar, fitness center, a także samoobsługowa pralnia i sklep z artykułami spożywczymi. Organizatorów spotkań zainteresuje z pewnością część konferencyjna o powierzchni ponad 650 mkw., w skład której wejdzie pięć sal konferencyjnych. Największa z nich, o powierzchni 300 mkw., będzie w stanie pomieścić do 200 osób. Do dyspozycji gości obiektu zostanie również oddane bezpłatne, 24-godzinne centrum biznesowe.

     źródło: www.nowiny24.pl