Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Wkrótce rozpocznie działalność

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce rozpocznie działalność - Hilton Garden Inn Rzeszów

  Otwarcie znajdującego się na trzecim i czwartym piętrze Millenium Hall hotelu ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2012 r. Jak informują przedstawiciele sieci, proces rekrutacji personelu dobiegł już końca.

   

   

   

   

     Obecnie trwa odbiór inwestycji. Za pośrednictwem strony internetowej sieci Hilton możliwa jest też rezerwacja pokoi od 1 września 2012 r.

  Czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Rzeszów odda do dyspozycji 101 pokoi (w tym 99 pokoi standardowych oraz 2 apartamenty z osobną strefą odpoczynku). Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, personel będzie w stanie zorganizować spotkanie lub konferencję nawet dla 420 gości. Na zaplecze konferencyjne obiektu złoży się 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 650 mkw. oraz foyer zajmujące 240 mkw. Z kolei hotelowa sala bankietowa zajmie powierzchnię 430 mkw., będzie miała również możliwość podziału na 5 mniejszych pomieszczeń. Na terenie hotelu funkcjonować będą bar, restauracja The Garden oraz czynny przez całą dobę sklepik Pavilion Pantry, w którym będzie można zakupić przekąski. Goście będą mogli również korzystać ze znajdującej się w hotelu strefy fitness. Na terenie całego obiektu będzie istniał bezprzewodowy dostęp do internetu.

  W sąsiadującym z hotelem Centrum Handlowo-Rekreacyjnego Millenium Hall działa 250 sklepów oraz kino. Obiekt dysponuje 1 tys. miejsc parkingowych.

  źródło: www.hilton.com