Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Rzeszowski hotel już otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rzeszowski hotel już otwarty - Hilton Garden Inn Rzeszów
  Na ponad miesiąc przed oficjalnym, uroczystym otwarciem czterogwiazdkowy hotel  przyjął pierwszych gości. Obiekt znajduje się przy centrum handlowo-rekreacyjnym Millenium Hall, w którym mieści się ponad 200 sklepów i punktów usługowych.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel posiada 101 klimatyzowanych pokoi, w których goście mogą korzystać m.in. z bezpłatnego dostępu do internetu, stacji dokującej do odtwarzaczy mp3 i sejfu na laptopa. W obiekcie znajduje 9 sal konferencyjnych, w których dzięki zastosowaniu przesuwnych ścian mogą być organizowane spotkania nawet dla 450 osób, także w pięciu oddzielnych pomieszczeniach. Ponadto goście biznesowi mogą korzystać z całodobowego centrum biznesowego. W budynku znajdują się także restauracja The Garden, bar z 40 miejscami dla gości, całodobowy sklepik hotelowy Pavilion Pantry, sala ćwiczeń Fitness by Precor i pralnia.
   
  Rzeszowski hotel jest drugim obiektem marki Hilton Garden Inn i piątym hotelem sieci Hilton w Polsce. - Hilton Garden Inn kontynuuje odnoszenie sukcesów w Europie, z ponad 50 hotelami - działającymi i w trakcie otwarcia. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie Polska oferuje Hilton Worldwide i z przyjemnością oczekujemy na pierwszych gości w Rzeszowie, mieście które łączy w sobie bogate wartości historyczne z dynamicznym rozwojem współczesnego biznesu i handlu - mówi powiedział Simon Vincent, Area President Europe Hilton Worldwide.
   
  źródło: www.hilton.com