Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
www.rzeszow.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wojtak Revenue Manager 725 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Rzeszów

Uroczyste otwarcie nowego miejsca na konferencje w Rzeszowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie nowego miejsca na konferencje w Rzeszowie - Hilton Garden Inn Rzeszów
  18 października 2012 r. miało miejsce oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego hotelu. W wydarzeniu, które poprowadził Tomasz Kammel, wzięło udział blisko dwieście osób ze świata polityki, kultury i biznesu.
   
   
   
   
   
   
   
  Motywem przewodnim otwarcia obiektu wydarzenia był czas. Po spektaklu artystycznym i przecięciu wstęgi goście zostali zaproszeni do restauracji na uroczystą kolację.
   
  Hilton Garden Inn Rzeszów jest pierwszym obiektem sieci na Podkarpaciu. Hotel jest skategoryzowany jako obiekt czterogwiazdkowy i oferuje 101 klimatyzowanych pokoi, w tym 99 pokoi standardowych i 2 apartamenty. Z myślą o gościach biznesowych w pokojach znalazło się miejsce do pracy z ergonomicznym fotelem Mirra Chair, zaprojektowanym przez znanego designera Hermana Millera. 
   
  Rzeszowski hotel to także miejsce na spotkanie biznesowe, organizację konferencji lub szkoleń. Obiekt posiada 9 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych na powierzchni 650 mkw. oraz 240 mkw foyer konferencyjnego. Największa sala konferencyjna przeznaczona jest dla 420 osób. Wszystkie sale  wyposażone są w najwyższej jakości technologię oraz posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. W ramach korzystania z sal konferencyjnych, Hilton Garden Inn Rzeszów oferuje kompletne wyposażenie techniczne (ekran, rzutnik multimedialny, flipchart z papierem i pisakami, nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym), z możliwością organizacji video konferencji. Hotel dostarcza nieodpłatnie materiały piśmiennicze oraz wodę mineralną.
   
  Hotelowa restauracja The Garden oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej i jest w stanie pomieścić do 70 gości, natomiast znajdujący się na antresoli bar mieści 40 osób. Nowością w obiekcie jest otwarty 24 godziny na dobę Pavillon Pantry, w którym Goście Hotelu będą mieć możliwość zakupienia gotowych dań, przekąsek i napoi oraz innych przydatnych produktów. Hotel proponuje swoim gościom nieodpłatny dostęp do strefy fitness, pralni samoobsługowej, Business Center i usługi PrintOn (obejmującej zdalne drukowanie z prywatnego komputera gości do Business Center). Na terenie całego hotelu funkcjonuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowym atutem obiektu jest bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, dzięki któremu goście hotelu zyskują łatwy dostęp do ponad 200 sklepów, kompleksu kinowego i innych rozrywek.
   
  źródło: www.hilton.com