Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Piotr Ledworuch dyrektorem Hotelu Arłamów

Data aktualności: 21-05-2014

 • Piotr Ledworuch dyrektorem Hotelu Arłamów - Hotel Arłamów
  Od maja 2014 r. Piotr Ledworuch pełni funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu Arłamów w Bieszczadach.
   
  Ledworuch wcześniej zarządzał m.in. hotelami Best Western Korona SPA & Wellness w Lublinie, Mercure Dosłońce Conference & Spa w Racławicach, Hotelem Grand w Krakowie i Hotelem Prezydent w Krynicy Zdrój. Jego doświadczenie wykracza poza granice naszego kraju - zawodową praktykę zdobywał w hotelach w Belgii, Anglii i w Dubaju, gdzie pracował dla sieci Accor, Swallow i Starwood.
   
  Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów dysponuje największym centrum konferencyjnym w Bieszczadach - mieści się w nim 14 sal konferencyjnych, których przestrzeń można łatwo dostosować do potrzeb organizatorów spotkań. Klimatyzowane pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i mogą łącznie pomieścić do 1,5 tys. osób. Do dyspozycji meeting plannerów pozostaje również wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 2,3 tys. mkw., na którym mogą być organizowane kongresy, targi, wystawy i innego rodzaju eventy. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 213 pokoi, a jego dodatkowymi atutami są: własne lądowisko dla samolotów oraz heliport.
              
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne