Hotel Arłamów z potężnym zapleczem konferencyjnym udostępnił nowoczesne, trzypiętrowe centrum spa. Po pracowitym dniu szkoleniowym goście mogą zrelaksować się w śnieżnej grocie lub jednej z kilku łaźni.

Położony w górach, niedaleko Ustrzyk Dolnych, czterogwiazdkowy obiekt udostępnił niedawno nowoczesne, trzykondygnacyjne centrum spa. Już dziś goście mogą skorzystać nie tylko zabiegów oferowanych przez 14 gabinetów, ale również z basenów: wewnętrznego i zewnętrznego termalnego, groty śnieżnej, a także z saun, ruskich bań, jacuzzi oraz łaźni parowych, osmańskich, aloesowych i aromatycznych. Do dyspozycji klientów oddano również strefę sportową, w której znajdują się m.in. hala sportowa z kortami tenisowymi, sala fitness z siłownią, stadninę, boiska, pole golfowe, strzelnicę oraz wyciągi narciarskie i park. 

Konferencje w górach

Na centrum konferencyjne składa się 14 w pełni wyposażonych sal, zaś podstawową bazę stanowią 4 wielofunkcyjne sale szkoleniowe. Dostępny w każdej z nich sprzęt konferencyjny obejmuje podstawowe urządzenia audiowizualne w postaci rzutnika, ekranu i flipcharta – wszystkie są także w pełni klimatyzowane oraz mają dostęp do Internetu. Znajdujące na powierzchni prawie 1500 mkw. pomieszczenia, można w zależności od potrzeb klienta dowolnie łączyć lub dzielić, a wszystkie mogą jednorazowo pomieścić 1,5 tys. osób. Do użytku gości oddano również 2 hale wystawienniczo-targowe oraz znajdujące się w Rezydencji 3 sale przeznaczone zarówno na kameralne, jak i prowadzone w większym gronie spotkania. Klienci mogą także skorzystać z przeszklonego dziedzińca zajmującego ponad 2 tys. mkw., który stworzony został na potrzeby organizacji kongresów, imprez integracyjnych czy też specjalnych konferencji.

W hotelu znajduje się 197 pokoi w podwyższonym standardzie oraz 16 apartamentów mieszczących razem do 700 osób – bazę noclegową w postaci 74 miejsc noclegowych i 4 apartamentów oferuje również Rezydencja. Obiekt dysponuje 3 restauracjami, a także prywatnym lotniskiem.