Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Największy hotel konferencyjny w Bieszczadach otwiera kompleks spa & wellness

Data aktualności: 10-03-2015

 • Największy hotel konferencyjny w Bieszczadach otwiera kompleks spa & wellness - Hotel Arłamów

  Hotel Arłamów z potężnym zapleczem konferencyjnym udostępnił nowoczesne, trzypiętrowe centrum spa. Po pracowitym dniu szkoleniowym goście mogą zrelaksować się w śnieżnej grocie lub jednej z kilku łaźni.


  Położony w górach, niedaleko Ustrzyk Dolnych, czterogwiazdkowy obiekt udostępnił niedawno nowoczesne, trzykondygnacyjne centrum spa. Już dziś goście mogą skorzystać nie tylko zabiegów oferowanych przez 14 gabinetów, ale również z basenów: wewnętrznego i zewnętrznego termalnego, groty śnieżnej, a także z saun, ruskich bań, jacuzzi oraz łaźni parowych, osmańskich, aloesowych i aromatycznych. Do dyspozycji klientów oddano również strefę sportową, w której znajdują się m.in. hala sportowa z kortami tenisowymi, sala fitness z siłownią, stadninę, boiska, pole golfowe, strzelnicę oraz wyciągi narciarskie i park. 

   

  Konferencje w górach


  Na centrum konferencyjne składa się 14 w pełni wyposażonych sal, zaś podstawową bazę stanowią 4 wielofunkcyjne sale szkoleniowe. Dostępny w każdej z nich sprzęt konferencyjny obejmuje podstawowe urządzenia audiowizualne w postaci rzutnika, ekranu i flipcharta – wszystkie są także w pełni klimatyzowane oraz mają dostęp do Internetu. Znajdujące na powierzchni prawie 1500 mkw. pomieszczenia, można w zależności od potrzeb klienta dowolnie łączyć lub dzielić, a wszystkie mogą jednorazowo pomieścić 1,5 tys. osób.
  Do użytku gości oddano również 2 hale wystawienniczo-targowe oraz znajdujące się w Rezydencji 3 sale przeznaczone zarówno na kameralne, jak i prowadzone w większym gronie spotkania. Klienci mogą także skorzystać z przeszklonego dziedzińca zajmującego ponad 2 tys. mkw., który stworzony został na potrzeby organizacji kongresów, imprez integracyjnych czy też specjalnych konferencji.

  W hotelu znajduje się 197 pokoi w podwyższonym standardzie oraz 16 apartamentów mieszczących razem do 700 osób – bazę noclegową w postaci 74 miejsc noclegowych i 4 apartamentów oferuje również Rezydencja. Obiekt dysponuje 3 restauracjami, a także prywatnym lotniskiem.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: