Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski Białystok

Pałacowa 7, 15-064 Białystok
http://www.golebiewski.pl/bialystok

Skontaktuj się z obiektem

Żaneta Szoka - Koziejko +4885...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Gołębiewski Białystok

Po rozbudowie obiekt zyska dwie nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Po rozbudowie obiekt zyska dwie nowe sale konferencyjne - Hotel Gołębiewski Białystok

  Po zakończeniu modernizacji hotel ma szansę na pięć gwiazdek kategoryzacyjnych.

   

   

   

   

   

     W działającym od szesnastu lat hotelu w miejscu obecnej sali konferencyjnej miałyby powstać dwie nowe - większe i bardziej nowoczesne. Dzięki temu hotel będzie w stanie zorganizować kongres nawet na dwa tysiące osób. W obiekcie pojawią się powierzchnie wystawiennicze. Zmieni się również elewacja budynku - zostanie on obłożony marmurem.

  To jednak nie wszystkie planowane zmiany. Po przebudowie znajdujące się w budynku pokoje hotelowe zostaną powiększone o ok. 2,5 metra. W każdym zmieni się wystrój, pojawi się też klimatyzacja.

  Jak informuje Marek Lisowski, dyrektor Hotelu Gołębiewski w Białymstoku, podczas remontu budynku zostaną użyte materiały najwyższej jakości. Jeśli inwestorowi uda się uzyskać wszystkie stosowne pozwolenia, prace związane z przebudową hotelu mogłyby rozpocząć się w 2013 r. Przez cały czas trwania modernizacji obiekt cały czas będzie przyjmował gości.

  Obecnie Hotel Gołębiewski posiada cztery gwiazdki. Jeśli zyska piątą, będzie pierwszym w Białymstoku obiektem o tak wysokim standardzie.

     źródło: www.hotelgolebiewski.pl