Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski Białystok

Pałacowa 7, 15-064 Białystok
http://www.golebiewski.pl/bialystok

Skontaktuj się z obiektem

Żaneta Szoka - Koziejko +4885...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Gołębiewski Białystok

Białostocki hotel zyska salę na konferencje z udziałem 2 tysięcy osób

Data aktualności: 03-01-2013

 • Białostocki hotel zyska salę na konferencje z udziałem 2 tysięcy osób - Hotel Gołębiewski Białystok

  W styczniu 2013 r. przedstawiciele czterogwiazdkowego hotelu zamierzają złożyć wniosek o pozwolenie na przeprowadzenie w budynku plac remontowych. Plany zakładają zmianę elewacji obiektu oraz przebudowę największej sali konferencyjnej.

   

   

   

   

   

   


  Po wyburzeniu pomieszczenia w jego miejscu miałyby powstać dwie nowe sale konferencyjne, w których mogłyby być organizowane konferencje i kongresy z udziałem nawet 2 tysięcy osób. Hotel zyska również dodatkowe powierzchnie wystawiennicze. W efekcie przebudowy zmienić ma się również elewacja budynku, która zostanie pokryta marmurem w kolorze piaskowym. Efektem tego będzie zwiększenie powierzchni hotelowych pokoi o 2,5 metra.

  Na chwilę obecną Hotel Gołębiewski dysponuje 12 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, w tym Salą Kongresową mieszczącą do 900 osób. Pomieszczenia są wyposażone w system nagłaśniający, mają też możliwość zaciemnienia. Na terenie hotelu funkcjonują dwie restauracje - Zielona, specjalizująca się w kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej oraz Czerwona, serwująca śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Jedną z atrakcji hotelu jest Park Wodny Tropikana, w skład którego wchodzą baseny, sauny, grota solna, jaskinia śnieżno-lodowa, gabinet masażu oraz solarium. Łącznie hotel dysponuje 493 miejscami noclegowymi w 218 pokojach, 6 pokojach typu studio oraz 8 apartamentach. W obiekcie znajdują się również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  źródło: www.golebiewski.pl