Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski Białystok

Pałacowa 7, 15-064 Białystok
http://www.golebiewski.pl/bialystok

Skontaktuj się z obiektem

Żaneta Szoka - Koziejko +4885...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Gołębiewski Białystok

Zakończył się remont w hotelu konferencyjnym Gołębiewski w Białymstoku

Data aktualności: 14-07-2015

 • Zakończył się remont w hotelu konferencyjnym Gołębiewski w Białymstoku - Hotel Gołębiewski Białystok

  Pierwszy etap remontu hotelu konferencyjnego Gołębiewski w Białymstoku zakończony. Jesienią modernizacji ciąg dalszy.


  Prace remontowe rozpoczęły się wiosną ubiegłego roku. To, co zyskało nowy wygląd to elewacja budynku, wszystkie pokoje oraz korytarze. Został również zamontowany nowy system chłodzenia pomieszczeń. Po wakacjach w hotelu rozpoczną się prace modernizacyjne w pomieszczeniach wspólnych, m.in. lobby oraz recepcji.


  Hotel Gołębiewski w Białymstoku mieści się w centrum miasta i może pochwalić się jednym z największych hotelowych centrów konferencyjnych w regionie. Zaplecze konferencyjne obiektu to 12 sal o bardzo zróżnicowanej pojemności. Największa z nich – sala Kongresowa – pomieści jednocześnie nawet 900 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe sale to pomieszczenia na konferencje od 170 uczestników przez szkolenia dla 50-60 osób, aż po kameralne spotkania biznesowe dla 8 osób. Wszystkie sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny.

  Baza noclegowa hotelu Gołębiewski w Białymstoku to 218 pokoi. Hotel dysponuje również zapleczem gastronomicznym, a także sporą ofertą rekreacyjną - parkiem wodnym z basenami, jacuzzi, saunami i grotą solną.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: