Termin otwarcia pięciogwiazdkowego obiektu hotelowo-konferencyjnego w Ustce ponownie uległ zmianie. Tym razem nie jest to jednak duże przesunięcie w czasie - wiele wskazuje na to, że zostanie on uruchomiony jeszcze w wakacje 2014 r.

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka ma być najnowocześniejszym obiektem rekreacyjno-uzdrowiskowym na Pomorzu. Na jego zaplecze konferencyjne złoży się siedem w pełni multimedialnie wyposażonych sal. Największa z nich przewidziana jest dla 500 osób. Niektóre sale będzie można ze sobą łączyć w jedno większe pomieszczenie. Łącznie do dyspozycji gości konferencyjnych zostanie oddana powierzchnia konferencyjna na ok. 1000 miejsc.

Konferencje i wypoczynek nad morzem

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka odda do dyspozycji gości ponad 310 pokoi typu Comfort, Lux (w tym dostosowanych dla rodzin z dziećmi Family Lux) oraz apartamenty. W obiekcie działać będą cztery restauracje, Panorama Cafe Lunch i kawiarnia. Na terenie hotelu udostępnione zostaną liczne atrakcje. Będą nimi: gabinety SPA, dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką i brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy, jedyny na Pomorzu termalny basen solankowy z basenem zewnętrznym, kompleks saun, grota solna z teżnią . Hotel będzie też dysponował wielofunkcyjnym boiskiem zewnętrznym, miejscem do gry w squasha i cubeball, kręgielnią, klubem bilardowym i dyskoteką. Pomyślano również o dzieciach - przewidziano dla nich pokój gier i zabaw, przedszkole oraz specjalne restauracyjne menu.