Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Wczasowa 4, 76-270 Ustka
www.grandlubicz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Janczukowicz sales manager 59 81...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Kolejne przesunięcie daty otwarcia hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Data aktualności: 26-08-2014

 • Kolejne przesunięcie daty otwarcia hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka - Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka
  Pięciogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny w Ustce znów zmienia datę otwarcia. Jak poinformowali nas jego przedstawiciele, najbardziej prawdopodobnym terminem uruchomienia hotelu jest początek października 2014 r.

  Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to nowoczesny obiekt, w którym, z myślą o organizatorach spotkań, przygotowano siedem sal konferencyjnych. Największa, o powierzchni 438 mkw., będzie w stanie pomieścić 500 osób w układzie teatralnym, 290 w układzie klasowym i 320 w układzie bankietowym. Łącznie w obiekcie będą mogły odbywać się spotkania, kongresy i konferencje z udziałem 867 osób, a pięć sal będzie można połączyć w jedną. Wszystkie sale zostały wyposażone w bezszmerową klimatyzację, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe, profesjonalne systemy nagłośnienia oraz wysokiej jakości sprzęt konferencyjny.
   
  Konferencje i wypoczynek w Ustce
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się ponad 310 pokoi typu Comfort, Lux (także dostosowanych dla rodzin z dziećmi Family Lux) oraz Apartamenty - wszystkie urządzone w nowoczesnej stylistyce. W hotelu działać będzie kilka lokali gastronomicznych: Restauracja A'la Carte, Restauracja Fala, Panorama Cafe Lunch oraz kawiarnia. Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to także rozbudowane zaplecze rekreacyjne. W obiekcie znajdą się: dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką i brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy, termalny basen solankowy, sauny, grota solna z tężnią oraz gabinety spa. Na terenie hotelu pojawi się też boisko, miejsce do gry w squasha i cubeball, kręgielnia, klub bilardowy, dyskoteka, pokój gier i zabaw oraz przedszkole dla dzieci.