Pięciogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny w Ustce znów zmienia datę otwarcia. Jak poinformowali nas jego przedstawiciele, najbardziej prawdopodobnym terminem uruchomienia hotelu jest początek października 2014 r.

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to nowoczesny obiekt, w którym, z myślą o organizatorach spotkań, przygotowano siedem sal konferencyjnych. Największa, o powierzchni 438 mkw., będzie w stanie pomieścić 500 osób w układzie teatralnym, 290 w układzie klasowym i 320 w układzie bankietowym. Łącznie w obiekcie będą mogły odbywać się spotkania, kongresy i konferencje z udziałem 867 osób, a pięć sal będzie można połączyć w jedną. Wszystkie sale zostały wyposażone w bezszmerową klimatyzację, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe, profesjonalne systemy nagłośnienia oraz wysokiej jakości sprzęt konferencyjny.

Konferencje i wypoczynek w Ustce

Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się ponad 310 pokoi typu Comfort, Lux (także dostosowanych dla rodzin z dziećmi Family Lux) oraz Apartamenty - wszystkie urządzone w nowoczesnej stylistyce. W hotelu działać będzie kilka lokali gastronomicznych: Restauracja A'la Carte, Restauracja Fala, Panorama Cafe Lunch oraz kawiarnia. Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to także rozbudowane zaplecze rekreacyjne. W obiekcie znajdą się: dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką i brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy, termalny basen solankowy, sauny, grota solna z tężnią oraz gabinety spa. Na terenie hotelu pojawi się też boisko, miejsce do gry w squasha i cubeball, kręgielnia, klub bilardowy, dyskoteka, pokój gier i zabaw oraz przedszkole dla dzieci.