W środę, 1 października 2014 r. w Ustce oddano do użytku nowy, luksusowy hotel, w którym znalazło się aż siedem sal konferencyjnych dla ponad 800 osób.

W położonym 200 metrów od plaży hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka mogą być organizowane konferencje z udziałem maksymalnie 867 osób. Pięć znajdujących się w obiekcie sal konferencyjnych można ze sobą łączyć w jedną, dużą salę. Pomieszczenia zostały wyposażone w bezszmerową klimatyzację, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe, profesjonalne systemy nagłośnienia oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Nowoczesne sale konferencyjne nad morzem

Największa z hotelowych sal, o powierzchni 438 mkw., mieści 500 osób w ustawieniu teatralnym, 290 w szkolnym i 320 w bankietowym. W obiekcie znalazły się też dwie sale o powierzchni 86 mkw. – pierwsza z nich jest w stanie pomieścić 80 uczestników konferencji w układzie teatralnym, 50 w klasowym i 60 w bankietowym, a druga – odpowiednio 90, 60 i 75 osób. Czwartym pod względem wielkości pomieszczeniem konferencyjnym w hotelu Grand Lubicz jest sala o powierzchni 78 mkw., mieszcząca 80 osób w układzie teatralnym, 50 w klasowym i 58 w bankietowym. W obiekcie znalazły się również dwie sale konferencyjne o powierzchni 77,5 mkw. Każda z nich mieści 35 osób w układzie teatralnym, 20 w klasowym i 25 w bankietowym. Tyle samo osób może pomieścić najmniejsza sala konferencyjna, która ma 38,5 mkw.

Na zaplecze noclegowe hotelu nad Bałtykiem składa się 312 pokoi o pięciogwiazdkowym standardzie. Działająca w obiekcie Restauracja A'la Carte jest w stanie pomieścić maksymalnie 200 gości. Ofertę gastronomiczną hotelu uzupełniają: Restauracja Fala, Panorama Cafe Lunch oraz kawiarnia.

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka sale konferencyjne konferencje nad morzemHotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka sale konferencyjne konferencje nad morzem

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to także rozbudowane zaplecze rekreacyjne. Goście obiektu mogą korzystać z basenu, saun, groty solnej, kortów do squasha, boiska do gry w cubeball, sal fitness oraz boiska zewnętrznego. Już wkrótce w hotelu zostaną do użytku dyskoteka, sala bilardowa oraz kręgielnia. Na hotelowe centrum Spa składają się: pokój relaksu, pomieszczenie z tężniami wewnętrznymi oraz około 30 gabinetów, w których świadczone są specjalistyczne usługi kosmetyczne. W obiekcie funkcjonuje również centrum medyczno-rehabilitacyjne.

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka sale konferencyjne konferencje nad morzem Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka sale konferencyjne konferencje nad morzem