Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

Budzowa 45 G, 34-531 Murzasichle
http://www.kopieniec.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

W Tatrach powstaje czterogwiazdkowy hotel na konferencje

Data aktualności: 09-10-2014

 • W Tatrach powstaje czterogwiazdkowy hotel na konferencje - Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

  W miejscowości Murzasichle, niedaleko Zakopanego, powstaje Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA. Jego otwarcie zaplanowano na marzec 2015 roku.

   

  Jednym z atutów hotelu będzie jego lokalizacja - nowoczesny, luksusowy i kameralny obiekt znajdzie się na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej. Pozwoli to gościom na łatwe i szybkie przemieszczenie się zarówno do centrum Zakopanego, jak i z nartami w góry.

   

  Na konferencje, szkolenia i integracje w górach

   

  Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA będzie miał dwie sale konferencyjne. Jedna z nich pomieści do 50 osób w ustawieniu teatralnym. W hotelu działać będzie także restauracja, w której dania będą przyrządzane ze świeżych, sezonowych produktów. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 28 pokoi i apartamentów. W każdym z nich zapewniony zostanie bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Do dyspozycji gości obiektu i uczestników odbywających się w nim spotkań zostanie oddana strefa spa. Będzie można w niej skorzystać z saun, usług masażu, zabiegów na ciało i twarz oraz usług pielęgnacji stóp i dłoni. W obiekcie znajdzie się także 10 gabinetów oraz sala do zabiegów rehabilitacyjnych.

  Placówka będzie ponadto świadczyć usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, leczenia kręgosłupa, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz krioterapii.