Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

Budzowa 45 G, 34-531 Murzasichle
http://www.kopieniec.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

Sale konferencyjne hotelu Kopieniec w Tatrach dostępne od 1 lipca

Data aktualności: 16-04-2015

 • Sale konferencyjne hotelu Kopieniec w Tatrach dostępne od 1 lipca - Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

  Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA, którego otwarcie planowano na kwiecień, otworzy się  1 lipca br. To obiekt zlokalizowany niedaleko Zakopanego, dysponujący dwoma salami konferencyjnymi, 28 pokojami oraz przede wszystkim bogatą strefa spa.

   

  Hotel Kopieniec to nowoczesny i luksusowy obiekt o wyjątkowym położeniu - kilka kilometrów od stolicy Tatr - Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

   

  Konferencje i szkolenia w Tatrach


  Obiekt zaoferuje dwie sale konferencyjne przeznaczone na kameralne eventy i spotkania. Większa z sal pomieści do 50 osób w ustawieniu teatralnym. W hotelu znajduje się także restauracja działająca w duchu slow food, zaplecze noclegowe złożone z 28 pokoi i apartamentów oraz to, w czym hotel się specjalizuje, czyli nowoczesne zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne i strefa spa złożona z 10 gabinetów.

  Hotel zaoferuje usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, leczenia kręgosłupa, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz krioterapii, a także zabiegi odnowy biologicznej. Będzie można skorzystać z saun, gabinetów masażu, zabiegów na ciało i twarz oraz usług pielęgnacji stóp i dłoni. Otwarcie hotelu nastąpi 1 lipca br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: