Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Korona Spa & Wellness

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin
www.hotel-korona.com

Skontaktuj się z obiektem

Damian Derkacz Specjalista ds. sprzedaży i marketingu 81503...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Korona Spa & Wellness

Hotel konferencyjny Korona od 1 stycznia br. bez Best Western

Data aktualności: 05-01-2015

 • Hotel konferencyjny Korona od 1 stycznia br. bez Best Western - Hotel Korona Spa & Wellness

  Nowy rok oznacza zmiany w hotelu Korona w Lublinie. Od 1 stycznia br. obiekt nie współpracuje z siecią Best Western. W związku z tym hotel posługuje się nowym logo i nazwą. Jednak cała reszta – zaplecze konferencyjne, noclegowe i gastronomiczne – pozostaje bez zmian.

  Aktualna nazwa obiektu to Hotel Korona**** Spa & Wellness. Poza nazwą oraz logo hotelu nie zmienia się nic więcej. Obiekt pozostaje w czterogwiazdkowym standardzie i nadal cieszy gości oraz uczestników konferencji luksusowymi wnętrzami i profesjonalną obsługą. Hotel położony jest blisko centrum miasta, a zatem stanowi idealne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak i wypoczynek podczas pobytu w Lublinie.

   

  Sale konferencyjne w Lublinie


  Hotel Korona dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi – trzy duże i trzy kameralne - mogącymi pomieścić jednocześnie ok. 600 osób. Największa sala – Balowa – to miejsce na konferencję dla 250 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz mają dostęp do światła dziennego. Obiekt ma parking na ponad 170 samochodów. Ponadto, istnieje możliwość organizacji imprezy w terenie nawet dla 700 osób.

  Zaplecze noclegowe hotelu Korona to 170 miejsc w 62 pokojach i apartamentach. W hotelu znajduje się także restauracja Canaletto serwująca kuchnię polską oraz śródziemnomorską, bar i spa, składającego się ze strefy zabiegowej i wodnej. W tej pierwszej możemy poddać się zabiegom odnowy biologicznej, a w strefie wodnej możemy skorzystać z jacuzzi, basenu lub sauny.

  Hotel Korona Lublin sale konferencyjneHotel Korona Lublin sale konferencyjne

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: