Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krasicki

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.hotelkrasicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krasicki

Konferencje w Lidzbarku Warmińskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w Lidzbarku Warmińskim - Hotel Krasicki

  Hotel Krasicki z myślą o osobach aktywnych zawodowo oraz specjalnie dla zabieganych planistów spotkań przygotował szeroką ofertę usług konferencyjnych, tak by możliwie najbardziej ułatwić organizację każdego spotkania, które planowane jest w zabytkowym zamku.

   

   

   

   

   

   


  Mając świadomość jak dynamicznie rozwija się rynek branży MICE, usług dla biznesu, Hotel Krasicki wyszedł naprzeciw tym potrzebom, tworząc szeroką infrastrukturę profesjonalnych usług konferencyjnych i okołokonferencyjnych.


  Hotel Krasicki, usytuowany w sercu Lidzbarka Warmińskiego, stanowi historyczne przedzamcze rezydencji Biskupów Warmińskich. To tam spotykali się wielcy przywódcy z Polski i Europy.


  Ten historyczny obiekt posiada 7 nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, które pomieszczą od 25 do 500 osób. Sale posiadają m.in. łącze internetowe oraz  możliwość tłumaczeń symultanicznych. W hotelu możliwa jest również organizacja wideokonferencji.

   


  Do dyspozycji gości hotel udostępnia 250 miejsc noclegowych w 122 pokojach. Wytworne pokoje i apartamenty z gotyckiej i barokowej części hotelu stylistyką nawiązują do pierwotnej estetyki obiektu.

   

  Hotel Krasicki oferuje również szeroki wachlarz imprez integracyjnych, rekreacyjnych i wieczornych. Samo usytuowanie obiektu: z jednej strony bliskość centrum Lidzbarka Warmińskiego, a z drugiej bogato urozmaicony teren sprawia, że każdy z gości spędzi  ciekawie czas, według własnego upodobania.

   

  Hotel posiada własne obserwatorium astronomiczne z profesjonalnymi teleskopami. Krasicki współpracuje z lokalnymi astronomami, którzy przeprowadzają specjalne seanse dla grup, nawet wtedy, kiedy nie ma odpowiedniej pogody. Dosyć oryginalnym miejscem na przeprowadzenie seansu jest tajemniczy „Kamienny Krąg” usytuowany 500 m od hotelu.

   

  Goście hotelu korzystać mogą też z Biblioteki Cafe. Wśród pozostałych udogodnień wymienić można również Taras Widokowy na wieży a także strefę SPA & Wellness, znajdującą się w przyziemiu.

   

  Historyczna przeszłość obiektu wraz z terenem okalającym Hotel stwarza okazję organizacji ciekawych scenariuszy integracyjnych i tzw. Questingów – gier miejskich połączonych ze zwiedzaniem przedzamcza czy Lidzbarka Warmińskiego. Osoby, które chciałyby nieco bliżej poznać dawne dzieje mogą skorzystać z udziału z zorganizowanej wycieczce do zamkowego Muzeum Warmińskiego – Oddziału Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.

   

  Dla osób i grup chcących uczestniczyć w extremalnych atrakcjach hotel proponuje zorganizowanie na położonym niecałe 3 km od hotelu, torze motocrossowym czy poligonie wojskowym, atrakcji motoryzacyjnych: pojazdów buggy, quadów, poduszkowców, samochodów terenowych itp. Urozmaicony teren wokół Lidzbarka sprawia, że istnieje możliwość przeprowadzenie manewrów militarnych i zabaw linowych.

   

  Do rozrywek oferowanych przez hotel zaliczyć można także Rejsy Gondolami wzdłuż malowniczo położonej rzeki Łyny.

     źródło: http://www.hotelkrasicki.pl

Oferty specjalne

 • Nowe pomocje dla biznesu

  Mamy świadomość, że konkurencja jest potrzebna. Dzięki niej wszyscy klienci otrzymują korzystniejsze oferty, a dla każdego obiektu jest to dodatkowy bodziec, aby podwyższać jakość usług. Dlatego postanowiliśmy docenić konkurencję i dać naszym klientom jeszcze więcej! Pokaż nam, że byłeś gościem...
 • 299 złotych powodów, dla których warto spędzić z nami pierwsze urodziny

  10 maja 2012 obchodzimy pierwsze urodziny Hotelu Krasicki. Z tej okazji naszych Gości obdarowujemy wyjątkową propozycją: • cena za pokój 2-os. ze śniadaniem 299 zł • dzieci do 12 lat GRATIS • Liczba pokoi w ofercie ograniczona
 • Najpiękniejszy początek wiosny Cena od 249zł Rezerwuj on-line

  Najpiękniejszy początek wiosny w najpiękniejszym Hotelu Polski, Europy i Świata !!!! W terminach 15 – 31 marca cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem. Najlepsza cena pokoi tylko przy rezerwacji internetowej
 • Majówka u Xięcia Biskupa 27.04 – 06.05.2012

  Spędź długi majowy weekend w miejscu magicznym. Naładuj akumulatory. Ciesz się Rodziną, pogodą, świetnym wypoczynkiem. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Ci być blisko natury, a spotkania z astronomem i historykiem zapewnią humorystyczną dawkę wiedzy!
 • POMALUJMY świat potrzebujących dzieci

  Październik, Listopad i Grudzień ogłaszamy miesiącem odpowiedzialnego biznesu Bądź firmą odpowiedzialną społecznie! POMALUJMY świat potrzebujących dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ornecie. Zorganizuj Event w Hotelu Krasicki i wspólnie z nami pomóż odmalować świetlicę dla dzieci...