Dnia 9 października br. w Warszawie odbyła się II Gala Luksusowej Marki Roku.  

Podczas uroczystości nagrodzono luksusowe firmy, najbardziej ekskluzywne towary i usługi, dostępne na polskim rynku. Statuetki odebrali między innymi: Gosia Baczyńska; Bożena Batycka, Karol Okrasa. Laureatem w kategorii „Hotel w obiekcie zabytkowym” został Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Pomysłodawcą swoistego „przewodnika po luksusie” i organizatorem Gali był Mariusz Pujszo, aktor, reżyser, producent filmowy i menadżer, który poprowadził imprezę razem z piękną aktorką, Aleksandrą Szwed. Hotel Krasicki, usytuowany w sercu Lidzbarka Warmińskiego, stanowi historyczne przedzamcze rezydencji Biskupów Warmińskich.

Nagrodzony obiekt posiada 7 nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, które pomieszczą od 25 do 500 osób. Sale wyposażone są m.in. w łącze internetowe oraz możliwość tłumaczeń symultanicznych. W hotelu możliwa jest również organizacja wideokonferencji.

Do dyspozycji gości hotel udostępnia 250 miejsc noclegowych w 122 pokojach. Wytworne pokoje i apartamenty z gotyckiej i barokowej części hotelu stylistyką nawiązują do pierwotnej estetyki obiektu.

źródło:   http://www.hotelkrasicki.pl