Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krasicki

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.hotelkrasicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krasicki

Sprawdź nowy hotel na Warmii

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sprawdź nowy hotel na Warmii - Hotel Krasicki

  11 maja 2011 Hotel Krasicki, nowy obiekt Grupy Anders,  przyjmie pierwszych Gości.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel Krasicki usytuowany jest w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego Perłą Warmii.
  Bajkowo położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, Hotel Krasicki stanowi historyczne przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich— najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur.


  Wytworne pokoje i apartamenty stylistyką nawiązują do pierwotnej estetyki obiektu. Do dyspozycji jest 122 pokoi dających ogółem 250 miejsc noclegowych.
  Dla tych, którzy lubią łączyć odpoczynek z pracą, Hotel Krasicki przygotował szeroką ofertę usług konferencyjnych (7 sal klimatyzowanych wraz z wyposażaniem oraz obsługą techniczną). O piękno ciała i ducha zadba w mieszczącym się w podziemiu SPA&WELLNESS (gabinety zabiegowe, Rasoul, Hammam, basen, sauny, sala fitness)
  Obiekt proponuje nowe przestrzenie hotelowe takie jak Biblioteka Cafe – połączenie czytelni z kawiarnią. To miejsce refleksji i ciekawych spotkań, gdzie Goście oddadzą się starannie dobranej literaturze, doprawionej smakiem kawy .

  Kolejną atrakcją, niedostępną w innych hotelach, jest mieszczące się w zegarowej wieży Obserwatorium Astronomiczne.
  Taras widokowy na wieży pozwala, w pełni rozkoszować się piękną scenerią Lidzbarka Warmińskiego i okolic, a przystań hotelowa zaprasza na rejsy gondolami rzeką Łyną.

  Nieocenioną wartością hotelu jest jego sąsiedztwo z działającym w zamku  Muzeum Warmińskim, które posiada w swojej kolekcji  bogaty zbiór rzeźby, malarstwa, mebli oraz dzieł rzemieślników z Warmii i Prus.
  Za tydzień Hotel Krasicki otworzy drzwi dla pierwszych Gości, a 21 maja odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia hotelu.  źródło: www.hotelkrasicki.pl (PR)

Oferty specjalne

 • Nowe pomocje dla biznesu

  Mamy świadomość, że konkurencja jest potrzebna. Dzięki niej wszyscy klienci otrzymują korzystniejsze oferty, a dla każdego obiektu jest to dodatkowy bodziec, aby podwyższać jakość usług. Dlatego postanowiliśmy docenić konkurencję i dać naszym klientom jeszcze więcej! Pokaż nam, że byłeś gościem...
 • 299 złotych powodów, dla których warto spędzić z nami pierwsze urodziny

  10 maja 2012 obchodzimy pierwsze urodziny Hotelu Krasicki. Z tej okazji naszych Gości obdarowujemy wyjątkową propozycją: • cena za pokój 2-os. ze śniadaniem 299 zł • dzieci do 12 lat GRATIS • Liczba pokoi w ofercie ograniczona
 • Najpiękniejszy początek wiosny Cena od 249zł Rezerwuj on-line

  Najpiękniejszy początek wiosny w najpiękniejszym Hotelu Polski, Europy i Świata !!!! W terminach 15 – 31 marca cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem. Najlepsza cena pokoi tylko przy rezerwacji internetowej
 • Majówka u Xięcia Biskupa 27.04 – 06.05.2012

  Spędź długi majowy weekend w miejscu magicznym. Naładuj akumulatory. Ciesz się Rodziną, pogodą, świetnym wypoczynkiem. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Ci być blisko natury, a spotkania z astronomem i historykiem zapewnią humorystyczną dawkę wiedzy!
 • POMALUJMY świat potrzebujących dzieci

  Październik, Listopad i Grudzień ogłaszamy miesiącem odpowiedzialnego biznesu Bądź firmą odpowiedzialną społecznie! POMALUJMY świat potrzebujących dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ornecie. Zorganizuj Event w Hotelu Krasicki i wspólnie z nami pomóż odmalować świetlicę dla dzieci...