Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Matecznik

Hotel Matecznik otworzy się później niż planowano

Data aktualności: 06-05-2014

 • Hotel Matecznik otworzy się później niż planowano - Hotel Matecznik
  Otwarcie nowego hotelu konferencyjnego w Białowieży będzie miało miejsce kilka tygodni później. Realnym terminem, jaki podają przedstawiciele obiektu, jest koniec maja 2014 roku.
   
  Hotel Matecznik odda do dyspozycji gości 35 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu. Restauracja Dobrochoczy będzie serwować regionalne dania przygotowywane w oparciu o świeże, lokalne produkty. Nad lokalem znajdzie się Zielarnia - miejsce, w którym będzie można nie tylko zjeść ciasto i napić się kawy czy herbaty lecz także spróbować ziołowych naparów. W hotelowej strefie spa & wellness pojawią się: gabinet masażu, sauna mokra i sucha, basen, kapsuła antygrawitacyjna i grota solna.
   
  Konferencje w puszczy
   
  Wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny sala konferencyjna Hotelu Matecznik będzie miejscem, w którym będą odbywały się konferencje z udziałem maksymalnie 76 osób usadzonych w ustawieniu teatralnym. W pomieszczeniu będzie można również organizować eventy. Większe imprezy - z udziałem do 100 osób - będą odbywały się w hotelowym ogrodzie.

Oferty specjalne