Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Nowo otwarty hotel na Mazurach ma 350 mkw. powierzchni konferencyjnej

Data aktualności: 23-09-2013

 • Nowo otwarty hotel na Mazurach ma 350 mkw. powierzchni konferencyjnej - Hotel Mikołajki Conference & Spa
  13 września 2013 r. miało miejsce oficjalne otwarcie Hotelu Mikołajki. Atutem mieszczącego się na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach pięciogwiazdkowego obiektu jest duża przestrzeń konferencyjna, która może być dzielona na trzy duże sale konferencyjne.
   
  Hotel Mikołajki oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji nowoczesną salę o powierzchni 350 mkw. z możliwością podziału na trzy mniejsze sale konferencyjne i widowiskowe. Sala jest wyposażona w klimatyzację, nowoczesne technologie audio-video oraz zaplecze techniczne. Pomieszczenie zostało zaprojektowane tak, by stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz (co daje możliwość wjazdu do niej samochodem). Obok sali konferencyjnej znajduje się obszerne lobby. Sale można łączyć ze sobą, a także z restauracją - w ten sposób powstaje sala bankietowa o powierzchni 652 mkw.
   
  Rozbudowane zaplecze noclegowe i rekreacyjne
   
  Restauracja Hotelu Mikołajki serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz potrawy kuchni regionalnej, do stworzenia których wykorzystywane są świeże składniki, będące naturalnym bogactwem Mazur. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 78 pokoi i 25 apartamentów - każdy z nich jest klimatyzowany i posiada bezprzewodowy dostęp do internetu. W obiekcie mieszczą się także trzy restauracje oraz klub nocny z kręgielnią i bilardem. W strefie SPA & Wellness Hotelu Mikołajki mieszczą się: basen, Świat Saun i 10 gabinetów świadczących usługi kosmetyczne. Wielbicieli sportów wodnych ucieszy z pewnością informacja, że hotel posiada własną marinę - goście posiadający apartament na najniższym piętrze budynku mogą zacumować jacht tuż przy swoim apartamencie. Istnieje również możliwość wypożyczenia łodzi.