Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Nowe miejsce na konferencje na Mazurach otworzy się we wrześniu 2013

Data aktualności: 12-08-2013

 • Nowe miejsce na konferencje na Mazurach otworzy się we wrześniu 2013 - Hotel Mikołajki Conference & Spa
  Położony w samym centrum Krainy Tysiąca Jezior hotel oprócz bogatej bazy hotelowo-apartamentowej posiada także trzy duże sale konferencyjne i tyle samo restauracji, a także marinę, kompleks SPA, basen, Świat Saun i klub nocny. Otwarcie obiektu ma nastąpić we wrześniu 2013 r.
   
   
   
   
   
   
  Jednym z atutów Hotelu Mikołajki jest niebanalna architektura, łącząca w sobie luksus i bliskość natury. W części noclegowej obiektu, usytuowanej na Ptasiej Wyspie, znajduje się 78 pokoi i 25 apartamentów. Każde z nich jest wyposażone są w sejf, klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Apartamenty posiadają dodatkowo w pełni wyposażony aneks kuchenny. 
   
  Konferencje i wydarzenia specjalne
   
  Hotel Mikołajki dysponuje trzema salami konferencyjnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. System mobilnych ścian pozwala swobodnie je ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób powierzchnię 350 mkw. W razie potrzeby można ją dodatkowo powiększyć o kolejne 300 mkw., otwierając Restaurację Bankietową. Ta ostatnia ułatwia także zorganizowanie przerw kawowych. Poza tym serwowane są tam dania łączące nowoczesne koncepcje kulinarne z regionalną kuchnią i jej mazurskimi smakami. W tej samej części kompleksu znajduje się także klub nocny z kręgielnią i bilardem. Hotel organizuje również imprezy integracyjne i dodatkowe atrakcje dla grup. 
   
  Odpoczynek na wyspie
   
  Oderwanie od rzeczywistości, prawdziwe odprężenie i pełny odpoczynek.- to właśnie gwarantuje wyspecjalizowana kadra SPA, najwyższej jakości kosmetyki, a także Świat Saun i 10 komfortowych gabinetów usytuowanych na Ptasiej Wyspie. Wśród nich znajduje się między innymi gabinet VIP czy DUO. Poza tym goście mają możliwość  skorzystania z licznych saun z całego świata - w tym przede wszystkim z błotnej, suchej i infrared. Puentą zabiegów może być wypoczynek na tarasie z malowniczym widokiem na Jezioro Mikołajskie. W tej części kompleksu znajduje się także basen wyposażony między innymi w ławkę i leżanki masujące. Udostępniony zostanie także Bar urządzony w stylu angielskim, gdzie będzie można spróbować wykwintnych dań i trunków. 
   
  ...i na jeziorze
   
  Urokliwe położenie Hotelu Mikołajki sprawia, że wypoczynek upływa tu pod znakiem sportów wodnych. Goście posiadający apartament na najniższym piętrze budynku będą mogli zacumować jacht tuż przy swoim apartamencie. Ci, którzy nie posiadają własnej łodzi mają możliwość wypożyczenia jednostki wyposażonej między innymi w telewizor, DVD, mikrofalę i ogrzewanie, a także radiotelefon, pozwalający na bezpośrednią komunikację z obsługą portu. Dla osób nieposiadających wymaganych uprawnień do dyspozycji będzie sternik łodzi.