Kilka ostatnich lat upłynęło w Hotelu Perła w Krakowie pod znakiem licznych prac mających na celu uatrakcyjnienie gościom pobytu. Oprócz zagospodarowania terenu wokół kompleksu, przeprowadzono renowację wnętrz zarówno pokoi, jak i sal konferencyjnych.

Podniesienie standardu krakowskiej Perły to jedno z największych wyzwań, któremu udało się sprostać dzięki nowym inwestycjom. Powiew świeżości zagościł nie tylko wewnątrz obiektu - gruntownie odnowiono centrum konferencyjne i apartamenty, ale i na zewnątrz – ku wygodzie gości parking wyłożono kostką brukową, a cały teren wokół w całości oświetlono. Nowością jest również stworzenie unikalnego miejsca pod wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe. Od niedawna klienci mogą się również cieszyć wspaniałą atmosferą podczas spotkań i wspólnych kolacji – renowacją objęte zostały bowiem sala restauracyjna i bankietowa.    

Konferencje w sercu Małopolski

Zmodernizowane zostało centrum konferencyjne oferowane przez Hotel Perła – a mowa tu nie tylko o odświeżeniu pomieszczeń. W listopadzie minionego roku udoskonalono zaplecze techniczne – od dziś klienci biznesowi mogą korzystać z szybszego łącza internetowego oraz nowych telewizorów LCD. Obiekt udostępnił również dwie nowe sale konferencyjne – oprócz stuosobowego pomieszczenia o pow. 200 mkw., klienci mogą korzystać z sal business center, które mieszczą jednorazowo do 15 osób. Wszystkie wyposażone są w sprzęt niezbędny do organizacji każdej konferencji – do dyspozycji gości oddano projektor multimedialny, komputer, telewizor z DVD, flipcharty, ekran, a także rzutnik folii i pisma.

Dodatkowe atrakcje gwarancją udanego spotkania i pobytu

Hotel Perła oferuje nie tylko 38 komfortowych pokoi w trzygwiazdkowym standardzie, ale i szereg usług mających umilić gościom czas po konferencji. Od niedawna w ofercie hotelu znajdują się usługi spa, dzięki którym zmęczony biznesmen w pełni odpręży się po intensywnie spędzonym dniu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalnych terapeutów, a co więcej – można je zamówić prosto do swojego pokoju! Tym, którzy jednak wolą aktywną formą relaksu, hotel oferuje wypożyczenie rowerów na miejscu, zaś fanów jeździectwa z pewnością ucieszy możliwość skorzystania z pobliskiej stadniny koni. 

Hotel Perła to zatem ciekawa propozycja dla osób służbowo odwiedzających region, którzy cenią sobie wygodę i urozmaicenia pobytu. Jak podkreśla Sabina Jędra-Smuda, która od 2011 roku jest dyrektorem Hotelu Perła: - Chcemy się kojarzyć z komfortowym hotelem, który świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, a każdy gość wyjeżdża z uśmiechem na twarzy.