Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Santa Monica

Aleja Jana Pawła II 3, 11-730 Mikołajki
www.hotelsantamonica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Santa Monica

Konferencje w hotelu w Mikołajkach zorganizujesz już w lipcu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w hotelu w Mikołajkach zorganizujesz już w lipcu - Hotel Santa Monica

  Dwugwiazdkowy hotel na Mazurach będzie posiadał własną salę konferencyjną.

   

   

   

   

   

     Jak zapowiadają właściciele obiektu, hotel przyjmie pierwszych gości z początkiem lipca 2012 roku. Znajdą się w nim 22 pokoje dla gości, sala dla dzieci, sauna, siłownia, gabinet masażu, pokój multimedialny dla dzieci i młodzieży oraz ogród z miejscami do wypoczynku.

  W Hotelu Santa Monica pojawi się także sala konferencyjna o powierzchni 70 mkw., przeznaczona do organizowania konferencji i warsztatów. Na jej standardowe wyposażenie złożą się: ekran, nagłośnienie, flipchart z pisakami i bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji gości oddana zostanie również sala spotkań biznesowych dla 10 osób z telewizorem, flipchartem i nagłośnieniem. Goście będą mieli też możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego.

  Jak informują przedstawiciele Hotelu Santa Monica, w kolejnych latach baza noclegowa obiektu ma zostać rozbudowana do 45 pokoi. Od czerwca 2013 na terenie hotelu zaczną funkcjonować basen odkryty, jacuzzi oraz Garden Bar serwujący zimne napoje.


  źródło: www.hotelsantamonica.pl