We wrześniu 2014 r. czterogwiazdkowy łódzki hotel obchodzi pięciolecie istnienia. Od momentu otwarcia w 2009 r. odbyło się w nim wiele prestiżowych eventów i konferencji.

- Hotel przyciąga różnorodną oprawą imprez i scenografią, w związku z czym, odbyło się w nim ponad 4 125 imprez i konferencji – na przykład Poland Fashion Week - mówi Anna Olszyńska, General Manager hotelu andel’s Łódź. - Wnętrza andel’s mogą przyjmować najróżniejsze formy, od klasycznej oprawy dla spotkań, do tak wyjątkowej scenografii, jak klatka lodowa, brazylijski klub samby, wybieg na pokazie mody czy sala koncertowa - nawet na 1000 osób - dodaje.

Organizatorzy planujący przygotowanie konferencji w Łodzi mają w hotelu do dyspozycji siedem sal o łącznej powierzchni 3,1 tys. mkw. Na dachu obiektu znajduje się największa w Łodzi sala balowa o powierzchni 1,3 tys. mkw. Za pomocą windy towarowej do pomieszczenia można łatwo przewieźć takie wielkogabarytowe przedmioty jak fortepian czy samochód. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje 278 pokoi i apartamentów. W Restauracji Delight serwowane są dania kuchni międzynarodowej z elementami fusion, a Oscar’s Bar proponuje gościom drobne przekąski oraz gorące i zimne napoje.