Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Gniew

Na zadaszonym dziedzińcu zorganizujesz konferencje, spektakle i koncerty

Data aktualności: 11-03-2013

 • Na zadaszonym dziedzińcu zorganizujesz konferencje, spektakle i koncerty - Hotel Zamek Gniew

  W zamku gotyckim w Gniewie do użytku została oddana całoroczna, ogrzewana przestrzeń konferencyjno-wystawowa o powierzchni 450 metrów kwadratowych i wysokości 21 metrów.

   

   

   

   

   

   


  Dziedziniec posiada 400 miejsc w układzie teatralnym. Mogą być na nim organizowane konferencje, bankiety, koncerty, wystawy i spektakle teatralne - Jesteśmy również otwarci na inne propozycje mające na celu udostępnienie tej przestrzeni - mówi Emilia Słomińska z Biura Marketingu i Sprzedaży Zamku Gniew.

  Zamek Gniew to położony w województwie pomorskim hotel specjalizujący się w organizacji szkoleń, spotkań firmowych i konferencji. Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych i szkoleniowych, wyposażonych w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart, ksero oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Uczestnicy odbywających się na Zamku spotkań mogą skorzystać z przerw kawowych, oferty cateringowej, a także noclegów w Pałacu Marysieńki, nowo otwartym Hotelu Rycerskim oraz Apartamentach Zamkowych. W sumie hotel dysponuje 250 miejscami noclegowymi w 96 pokojach dla gości. W obiekcie mieszczą się również restauracja z tarasem widokowym, ośrodek spa, kręgielnia i basen.

  źródło: Zamek Gniew

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.