Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Gniew

Zaprasza na konferencje i do Izby Tortur

Data aktualności: 29-03-2013

 • Zaprasza na konferencje i do Izby Tortur - Hotel Zamek Gniew
  Już 1 kwietnia 2013 r. w zabytkowym krzyżackim zamku w miejscowości Gniew zostanie oddana do użytku nowa i nieco przerażająca atrakcja. Będzie nią Sala Męczennicy, czyli miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. 
   
   
   
   
   
   
   
  W mrocznych, zadymionych i klimatycznie oświetlonych salach piwnicznych północnego skrzydła Zamku będzie można zapoznać się z najbardziej okrutnymi, stosowanymi dawniej narzędziami tortur. Łoże Madejowe, Łamacz kciuków czy Fotel Czarownic to tylko niektóre ze zgromadzonych w tym pomieszczeniu eksponatów. Nastroju grozy dopełni mrożąca krew w żyłach ścieżka dźwiękowa i specjalnie przygotowane efekty specjalne. Zwieńczeniem całości będzie możliwość zwiedzania po raz pierwszy Donżonu, czyli wieży ostatniej obrony podczas oblężenia Zamku.
   
  Zamek Gniew specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań firmowych i imprez okolicznościowych. W obiekcie znajduje się 6 wielofunkcyjnych sal wyposażonych w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart, ksero oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto zamek posiada ogrzewany dziedziniec o powierzchni 450 metrów kwadratowych i wysokości 21 metrów (posiadający 400 miejsc w układzie teatralnym) na którym konferencje, bankiety, koncerty, wystawy i spektakle teatralne mogą być organizowane przez cały rok. Obsługa obiektu dba o przerwy kawowe i zaplecze cateringowe odbywających się w nim wydarzeń. Do dyspozycji uczestników konferencji pozostaje 250 miejsc noclegowych w 96 pokojach dla gości, a także restauracja, ośrodek spa, kręgielnia i basen.
   

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.