Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Gniew

Agnieszka Anna Sapryk w Grupie Hotele z Historią

Data aktualności: 17-09-2013

 • Agnieszka Anna Sapryk w Grupie Hotele z Historią - Hotel Zamek Gniew
  Z początkiem sierpnia do zespołu nowopowstałej Grupy Hotele z Historią dołączyła Agnieszka Anna Sapryk, która w firmie zajmuje się organizacją konferencji i bankietów. 
   
  Do obowiązków Sapryk na stanowisku specjalisty ds. konferencji i bankietów należy pozyskiwanie nowych klientów, kompleksowa obsługa klienta, przygotowanie ofert, całościowa organizacja szkoleń, konferencji, eventów, pikników oraz utrzymywanie relacji z klientami.
   
  Agnieszka Anna Sapryk jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. w branży MICE działa od dziewięciu lat. Swoją karierę rozpoczęła w 2004 roku, przechodząc przez kolejne szczeble struktury w Satoria Group SA, począwszy od inspektora i specjalisty ds. marketingu i konferencji w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada aż po stanowisko kierownika sprzedaży CKR Promenada w 2012 roku. Przez ostatnie 8 miesięcy zdobywała doświadczenie w Hotelu Narvil Conference & Spa na stanowisku specjalisty ds. konferencji i bankietów.
   
  Jak mówi o sobie Agnieszka Anna Sapryk, praca jest jej pasją, a profesjonalizm i otwartość sprawia, że sukces goni sukces, a to z kolei daje ogromną energię i motywację do dalszych działań.

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.