Z początkiem sierpnia do zespołu nowopowstałej Grupy Hotele z Historią dołączyła Agnieszka Anna Sapryk, która w firmie zajmuje się organizacją konferencji i bankietów. 

Do obowiązków Sapryk na stanowisku specjalisty ds. konferencji i bankietów należy pozyskiwanie nowych klientów, kompleksowa obsługa klienta, przygotowanie ofert, całościowa organizacja szkoleń, konferencji, eventów, pikników oraz utrzymywanie relacji z klientami.

Agnieszka Anna Sapryk jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. w branży MICE działa od dziewięciu lat. Swoją karierę rozpoczęła w 2004 roku, przechodząc przez kolejne szczeble struktury w Satoria Group SA, począwszy od inspektora i specjalisty ds. marketingu i konferencji w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada aż po stanowisko kierownika sprzedaży CKR Promenada w 2012 roku. Przez ostatnie 8 miesięcy zdobywała doświadczenie w Hotelu Narvil Conference Spa na stanowisku specjalisty ds. konferencji i bankietów.

Jak mówi o sobie Agnieszka Anna Sapryk, praca jest jej pasją, a profesjonalizm i otwartość sprawia, że sukces goni sukces, a to z kolei daje ogromną energię i motywację do dalszych działań.