Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Zamek Gniew

Nowe przestrzenie i atrakcje na eventy w zabytkowym zamku w Gniewie

Data aktualności: 11-05-2018

 • Nowe przestrzenie i atrakcje na eventy w zabytkowym zamku w Gniewie - Hotel Zamek Gniew

  W toku są inwestycje rozpoczęte pod koniec 2017 r. w czterogwiazdkowym hotelu Zamek Gniew. W kwietniu br. otwarto znajdującą się w piwnicy zamkowej kręgielnię "Karczma Zamkowa". Na 2 profesjonalnych torach do gry można urządzać turnieje bowlingowe, a po nich goście mogą korzystać także z dobrze zaopatrzonego baru. Baza noclegowa powiększyła się o 17 stylowych 2-osobowych apartamentów, w których poza komfortowym łóżkiem, znajduje się też rozkładana sofa, co zapewni, w razie potrzeby, nocleg dla jeszcze jednej osoby.

   

   

   

   

  Pokoje utrzymane są w bieli, szarościach, na ścianach widoczna jest czerwona cegła. Uwagę zwracają meble współgrające designem z zabytkowym charakterem budowli. Podróżujący służbowo docenią wydzieloną wygodną strefę do pracy, z dużym biurkiem.

   

   

  Od 1 maja br. można wynajmować namiot eventowy (300 mkw., wysokość - 5 m), który podczas wydarzenia pomieści 150 osób. Dzięki wyposażeniu (rzutnik, ekran, dostęp do Internetu) można zorganizować w nim szkolenia lub spotkania biznesowe poza zamkiem. Na co dzień funkcjonuje jako hotelowa kawiarnia. Namiot znajduje się na terenie zielonym wokół obiektu. Teren ten posłużyć może do zorganizowania imprezy outdoorowej na nawet kilka tysięcy uczestników. Dla osób podróżujących z dziećmi otwarto salę zabaw "Zamkowy Kids Club".

   

   

  To nie koniec zmian. Wkrótce otwarta zostanie nowa restauracja, a na jesień 2018 r. kompleks rekreacyjny.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.