Przedstawiciele sieci Accor podali informację o dacie otwarcia nowego wrocławskiego hotelu. Ibis Styles Wrocław Centrum, w którym pojawi się 8 sal konferencyjnych, przyjmie pierwszych gości już 1 października 2014 r.

W trzygwiazdkowym hotelu znajdzie się 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 800 mkw. Największa z nich będzie miała 450 mkw. powierzchni i 4 metry wysokości. Pomieszczenie zmieści do 400 osób w układzie teatralnym i 280 w ustawieniu szkolnym i będzie miało możliwość podziału. Wszystkie sale zostaną wyposażone w dźwiękoszczelne, panoramiczne okna i profesjonalny sprzęt konferencyjny - projektory multimedialne, opuszczane ekrany, flipcharty, mikrofony, dotykowe panele i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Mieszcząca do 30 gości restauracja hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum serwować będzie dania kuchni śródziemnomorskiej. Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się 133 klimatyzowane pokoje, w tym 3 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz 13 apartamentów. W budynku znajdzie się również centrum fitness. Hotel będzie posiadał dwupoziomowy podziemny parking z 184 miejscami postojowymi.